Alte știri din fotbal
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Cantonament în Germania și 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Una dintre româncele dispărute sub dărâmăturile unei case in Germania a ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
eram buni, i-am batut 9-0 ,dar dupa ce in tur fusese 1-1 , de fapt romania de aia nu s-a calificat la mondialul din 74, pt ca n-au batut filanda in deplasare,s-a calificat RD germania, care o singura data s-a calificat la un turneu final ,in intreaga ei existenta,exact atunci cand avut norocul sa nimereasca cu romania in grupa, noi fiind capi de serie ...
Dudu Georgescu si Florea Dumitrache...Cred ca Dudu a fost mai bun!
Sandule, asa e. Erati mult mai buni. Atat de "mult" incat ati facut 1-1 la Helsinki s-ati ratat calificarea. Numai vedete inchipuite. De-o viata aud numai ce jucatori geniali am avut insa pana la sfarsitul anilor 80, cu o exceptie-doua, nu ne calificam niciodata nicaeri.
Scuze , ai dreptate costir , am uitat sa-l scriu si pe Dumitrache . Cum spui si tu ,probabil cel mai bun varf al fotbalului nostru .
Chiar si Fl Dumitrache era atacant. Probabil cel mai mare varf de atac din istoria fotbalului romanesc.
Ce atacanti aveam atunci....in meciul ala au inscris doua extreme ,Pantea si Marcu si doi atacanti centrali ,Sandu si Dudu . Acum stam in "negociaturul sef" Marica si "refuzatul la export" Rusescu .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.