Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
8
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Ai mai văzut așa ceva?! Portarul înscrie la ultima fază, califică dramatic echipa lui Mourinho și o scoate pe Real Madrid din Top 8! Clasamentul final al grupei în Liga Campionilor
2
Inter Milano a spart „Zidul galben”, dar Cristi Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
2
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
si in 20 de ani de cand conduci fotbalul tu abia acum ti-ai dat seama ca avem nevoie de infrastructura ca sa facem performanta ?? tu nu vezi ca tinerii se antreneaza in mocirle si pe campuri ?? hot ordinar ce esti !!
da can....cerosule ai dreptate, bani publici sa ai de unde toca!!!vb cu base sa investeasca in vre-un cimitir.
Bine, hai sa'l luam. Cum il luam? Ca si eu stiu sa zic ce trebuie...
Asta trebuia de mult timp,nu acuma vi tu si ne spui ca toata lumea stia si comenta pe siteurile de sport ca trebuie infestit in infrastructura si in toate categorile de sport.
As indrazni sa mai fac o propunere: La meciul cu Franta acest individ impreuna cu Mizeria cealalta sa primeasca acelasi tratament de care se bucura Becali pe Ghencea.Adica huiduiti si sa li se ceara sa permita unor oameni cinstiti si profesionisti in fotbal sa se ocupe de acest sport in Romania. Ce zic cei din galeria Stelei!?Se baga...?
Mi-as dori ca acest mafiot ordinar sa nu aiba acces niciodata pe stadionul national. Si-a insusit nationala si fotbalul romanesc si se comporta ca un stapan pe un simbol si un bun(stadionul) pentru care nu a dat nici macar un leu. Cand este intrebat de stat la controlul activitatii mafioate din FRF raspunde cu aroganta ca este firma privata si ca nu este obligat sa justifice in ce fel cheltuie banii. El si cealalta mizerie pe nume Dragomir nu ar avea ce sa caute ca oficiali intr-un loc public ce apartine societatii civile pe care o ignora si de care se folosesc prin simbolul nationalei de fotbal. Ei nu au de ce sa aiba loje, sectoare speciale. Ei pot intra numai contra cost.
cu cn ne compara sh asta :)) nu putea sa zica ungaria ceva de genu serbia el nu spania:)))
....cred ca asta a baut ceva!!!
nu stiu daca mai tine cineva minte - dar prin 2000 parca eram indemnati sa luam exemplul Olandei - acum Spania - peste 2-3 ani Germania - si nimic nu se schimba - nici macar conducatorii .. . deci hai sa ... domnule Sandu oricum o facem doar la nivel declarativ.
e lung drumul si cale batuta pana ajungem ca spania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.