Alte știri din fotbal
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
0
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
0
Giani Kiriță se ia de Andrei Nicolescu: „Așa s-a ordonat de sus” + „Îți râde Mihai Stoica în nas”
1
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
5
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
0
Liverpool l-a dat afară pe Arne Slot și se pregătește să-și numească noul antrenor!
0
Viktor Gyokeres nu și-a renegat deloc originile: „Înapoi la rădăcini!” » Starul lui Mikel Arteta visează să devină campionul Europei în țara bunicului său maghiar
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
PARCAREA! Eu nu pot sa inteleg de ce cand merg in peluza tre sa-mi urc masina pe trotuare sau s-o duc la mama naibii si spatiul acela de dupa primele porti sa stea aiurea si sanu fie valorificat(chiar si o suma modica pe meci pt parcare tot ar aduce ceva) as castiga si eu si stadionul
Întradevăr, spațiile trebuiesc mai bine exploatate. De exemplu pe teren s-ar putea mult mai bine cultiva cartofi, iar în tribune floarea soarelui, nu de alta dar ca să nu mai dea banii suporterii pe semnițe, să le culeagă direct. Astfel stadionul și-ar câștiga renumele mai bine decât ca ruina națională de fotbal.
Se organizeaza doar evenimente culturale si sportive??? Serios??? dar vara trecuta cand a fost congresul USL cum de s-a putut??? a scuze, a fost invitat si Oprescu atunci!!! O nesimtire uriasa, considerand ca in ziua aia au inchis complet tot cartierul. Oricum, Sandu de ce se plange??? de ce au inaugurat stadionul inainte sa fie gata?? inainte sa fie ca ala de la Frankfurt?? adica inchis cu geamuri pe exterior (sa nu mai bata crivatul inauntru) si cu spatii comerciale amenajate???
...si o alta tampenie este cu parcarea !!! De ce trebuie sa iau nu stiu de unde nu stiu ce tichet, cand pot plati la iesire ! Au facut parcarea aia au cheltuit 2 mil de euro si ...sta goala datorita avaritiei si lipsei de organizare si managment defectuos, cand ar putea profita si strange fonduri ! Niste fraieri cocliti !
Lasa ca vand aia cu 1000 % bere, cola, sprite, hot-dog ...si apa !!!!! Cumpara din hipermarket petul si "scot" 10 pahare din el !!! Asta nu e specula, inselaciune ? Cum e posibil sa se practice asa preturi prohibite, profitand de faptul ca ti-e sete-foame si trebuie sa cumperi ?! Unde, in ce buzunare intra zeci de mii de euro la fiecare meci , cine este patronul societatii exclusiviste din incinta ?
PT. CINE MAI CREDEA CA OPRESCU E VREUN OM COMPETENT SI INTELIGENT, CINSTIT, ACUM CRED CA SAU CONVINS DE CAPACITATILE LUI MANAGERIALE,CAND TOT CE FACE COSTA TRIPLU SI APOI CAD PRADA DELASARII SI RUINEI-VEZI STADIONUL NATIONAL!
Delasare totala dpdv administrativ.Se vede si prin prisma terenului acest lucru.Nu conteaza ca a fost concert Depeche Mode pe NA,gazonul trebuia protejat in asa fel incat sa nu aiba de suferit.Concerte se tin pe toate stadioanele din Europa,dar nicaieri nu am vazut ca gazonul sa arate intr-un asa hal dupa un concert.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.