Alte știri din fotbal
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
0
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Știri din fotbal internațional
„Thriller” pentru Ianis Stoica în Portugalia » Un gol marcat în minutul 90+6 i-a salvat echipa de la retrogradare
0
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Tu ești ăsta: https://www.youtube.com/watch?v=UFvwlH9xJkI&list=RDEMrFy1Tau-c-Onhy0_TanEew&index=10:))
mi l-ai *** !?:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba gogule ,cata vreme nu mai ai card ,cata vreme voi va zbateti pe la retrogradare de ani de zile ,voi va bateti cu portile deschise ,cu morile de vant ,despre ce vorbim aici ,ba ,sincer ,eu daca eram suporter cortacist nu mai apaream aici de rusine! serios?
:)) Sugio, viitor nu ai! :))
https://www.youtube.com/watch?v=k_on7zgBPUA&ab_channel=BestPianoMusic treci si tu la alt nivel ,prazar fara viitor!:))
Nu vorbi de ceva ce nu cunosti, voi va bateti de la egal la egal cu panou ala care era pe vremuri la Giurgiu cu suporteri pictati, pana si pe aia a reusit Niculae sa-i bage in carantina :)) ca tot jucati maine acolo . Daca prazu devine leguma, insfarsit, atunci sigur plecati cocosati de acolo.
***, vorba lui Gheorghe! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ma doarme-n pix!ceva nou?
Prea tare catalyn 3( apropo, catalyn are nuanțe rusești, să nu-ți iei vreo trei-patru *** patryotice sub mufarină, pe radar, nu pe vorbe. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa te *** in cur pe unde bei apa *** Cortacist!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.