Alte știri din fotbal
Vikingii ne-au luat fața! Continuă coșmarul din Nord: de la Silkeborg, la Hacken și Tromso: lista „umilințelor” echipelor românești
0
Gigi Becali îl pune la punct pe Florin Tănase: „Nu poate să mărâie. Că mă sună pe mine când vrea, o dată la 3-4 luni, e adevărat”
0
De cine se teme Florin Pîrvu înaintea meciului cu Dinamo: „Pot face diferența”
0
Billel Omrani, în probe la clubul din Superligă: „I-am dat o șansă”
3
Știri din fotbal internațional
PSG a oficializat transferul de 50 de milioane de euro
0
Nu a menajat-o nici pe Craiova! Răbufnire după meci: „Amatorii amatorilor!”
0
Ioan Varga spune că îi dă afară de la CFR Cluj: „Inclusiv pantaloni, antrenori și câțiva dintre jucători”
0
Antonio Folha, discurs nefiresc de liniștit, după umilința cu Tromso: „Știam ce ne așteaptă”
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
16
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
„Ne-am îmbolnăvit toți”. Coșmarul unor români într-una dintre cele mai ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Plin de nulitati in GSP care ne sunt prezentate ca mari specialisti. Marcel Puscas, Giovanni Becali, fostul puscarias care nu are voie sa fie impresar, dar e tolerat de Statul Roman pe fata, Danut Lupu, alt fost puscarias, actual scouter pe banii Statului si fara performante notabile in ultimii 20 de ani, MM Stoica, Raduta, marele scouter care a umplut Dinamo de pilosi si de nulitati tinere si fara valoare. Dar nici presa sportiva nu mai e ce a fost. A murit odata cu plecarea lui Tolontan la Libertatea.
Ca trebuie sa fi educat si sa ai cultura generală nu este deloc deplasat,dar sincer nu cred ca Baltagul sau alte opere din literatura noastră îl pot ajuta pe Radoi la echipa naționala .Sa fim serioși.Nu îți trebuie facultate sa devii mare fotbalist,antrenor.Totul depinde de talent și chemarea care o ai ,restul sant doar vorbe de umplutura.
corect....vii ca selectioner cand ai facut ceva!!!.....Radoi nu este sub nici o forma indreptatit sa fie selectioner.....si o spun ca stelist si om care l-a admirat ca jucator !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.