Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Săracul Rădoi, iar i-a facut selectia tata Becali. El nu are nici-o vină. Probabil ca l-a impresionat carnetul cu remorcă din Ukraina :):)
Trebuie sa ai si cu cine. Stanciu rupe norii si la nationala e mort. Man rupea norii si la nationala e mort. Au ajuns Norvegia si Islanda sa fie mai tehnici ca noi! Inca avem impresia ca suntem Brazilia Estului si nu stim sa dam o pasa din prima sau sa facem o preluare.
Oricum jucam de placere ca la CM oricum nu ajungem.Radoi primeste o leafa de sute de mii de euro si in rest nimic.De 20 de ani asteptam o minune, dar minunile nu mai vin.
E incredibil cum Stoichita ii baga jucatorii lui becali la convocari IN DETRIMENTUL ECHIPEI NATIONALE. Coman chiar era OK inainte de accidentare, acum nu are ce cauta la lot. Popescu "6 puncte la examenul de permis" n-ar trebui convocat decat daca am juca fotbal cu vreo echipa de lupte turcesti, de-alea cu ulei turnat in cap. Si tot asa.
Ar mai fi fost si intrebarea 4: pe ce considerente a fost selectionat portarul de rezerva a lui Inter Milano, care nu a mai jucat un meci oficial de 14 luni ?
Eu inteleg frustrarea ca nu avem fundasi lateralii cei mai OK pe care ii puteam aduce la lot, total de acord, dar la atacanti, ce pretentii sa emitem? :)) Ii avem pe Puskas si Keseru, poate Andone si Alibec cand isi revin si aia e. Zici ca suntem Franta si il lasam acasa pe Benzema, sa fim seriosi.
Uiti ca Radoi a tot convocat pe Deac si din pacate a fost dezastruos in toate meciurile cu miza de la Nationala. Nu am explicatie pt asta dar asta e adevarul. Apoi legat de mesajul tau anterior cu Manea... a fost responsabil la 3 goluri primite de la norvegieni... de-asta a apelat la Mogos.
Ce fotbalisti a putut sa convoace Radoi si ce jucatori mult mai buni a lasat acasa...ce cauta Coman la nationala cand el joaca catastrofal la FCSB? Man este rezerva aproape mereu la Parma si in afara de un assist nu a aratat nimic...Cretu joaca in modestul campionat al Sloveniei si nu a jucat nimic la nationala cand a mai fost convocat...Mogos este fotbalist de serie B si nu exceleaza cu nimic, Ovidiu Popescu este chemat pe post de bodyguard pentru ca nu este niciodata fotbalist de nationala?!Manea este la orice ora peste Mogos si Popescu...Radoi crede ca Budescu si Mitrita au uitat fotbalul la arabi?!Sunt peste multi jucatori ofensivi selectionati de mediocrul de Radoi.... Hanca joaca bine in Polonia si nu este chemat, Anton a avut evolutii bune la Dinamo chiar daca echipa merge prost si este mult peste Cretu, la fel si Bordeianu ...Radoi isi bate joc de nationala si de suporterii Romaniei! DEMISIA RADOI!
La Hanca habar n-ai? Pai Hanca a jucat de nspe ori fundas dreapta, daca era convicat Hanca nu se mai justifica prezenta in lot a lui Popescu "6 puncte la permis" :))) Hai postacei, mai rasfirat baieti, mai rasfirat :)))
In mod cert nu vom avea vreo performanta la Nationala pana nu dispare Stoichita de acolo...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.