Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
nu s-a vazut in joc. am jucat la fel si cu Armenia, nici atunci n-am avut ocazii in afara de gol.
Domnule Merel, chiar dacă aveți o avere și studii de profil impresionante, te rugăm noi, suporterii/novicii echipei acestei populații, cu respect și speranță, vă rugăm cu disperare, LĂSAȚI-NE !...Renunța-ți o perioadă la această meserie care nu vi se potrivește absolut deloc !...Consecvența este caracteristica unor anumite ființe/viețuitoare lăsate cu bună credință de către Dumnezeu !...AJUNGE !...
Are dreptate mirel, e putin mai antrenor decat marica si decar noi toti cei care comentam aici pe forum.. nu mai conteaza ca este la ani lumina in urma lui marica privind cariera de fotbalist, atat la nivel de club cat si de echipa nationala...ultimul atacant de mare calitate dat de fotbalul romanesc.
S-a demonstrat încă o data , dacă mai era nevoie , ca PĂLĂRIA este mult prea mare pt . Radoi !!!
S-a demonstrat încă o data , dacă mai era nevoie , ca PĂLĂRIA este mult prea mare pt . Radoi !!!
Grseala pe care o fac toti este ca cer ratiune de la Radoi. Pai, de unde nu-i, nici Becali nu cere!!
Radoi este un Mester Manole,care a, DISTRUS TOT CE A CONSTRUIT IN ULTIMILE MECIURI (ambitie,tonus pozitiv,scheme de joc,aparare solida,etc..), PRIN ACEST ORGOLIU (PROSTESC);OLTENESC,CARE A COSTAT DECISIVUL CU ISLANDA !!! Du-te Mirtel, la o echipa de liga a 2-a ACUMULLEAZA EXPERIENTA,LASA ORGOLIUL ACASA,DACA VREI SA DEVII UN MARE ANTRENOR!(TALENT AI CU CARUL !).
*** numit speranta, echipa de aur si aoleo radoi - stoichita
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum este posibil ca Radoi,dupa meciul castigat cu Armenia,iar ASTFEL DRUMUL LA BARAJ (cu doa victorii),PRACTIC A FOST LA MANA NOASTRA!,face declaratia publica,ca iniferent daca se vacalifica la baraj,Federatia trebuie sa.si gaseasaca UN ALT SELECTIONE,PTR.CA EL PLEACA !!!Acest orgoliu personal,pus inaintea INTERESELOR ROMANIEI FOTBALISTICE,ESTE FATAL :declarativ toti componenentii Nationale vor fi CONCENTRATI la meciul decisiv cu Islanda,DAR IN SUBCONSTIENTUL FIECARUIA,s-a observat la acest meci AMBITIA SI DETERMINAREA AU LIPSIT,IAR AI NOSTRII AU AVUT ATITUDINEA CA SI LA UN MECI DE PREGATIRE !Uitati-va la unguri cum au jucat la Londra la 1-1 cu Anglia !(asta da AMBITIE !).Mai are mult de invatat acest Radoi,care prin lipsa lui de EXPERIENTA(cu toate progresele enorme in jocul nostru !), A GRESIT FATAL,(psihologic),IN PREGATIREA DECISIVULUI CU ISL.! SI...INCA UN CM. FARA ROMANIA !!!Cumparati-va televizoare noi ptr,la vara !Zicala cu .......la mal se ineaca,a fost ACTUALIZATA DE RADOI PRIN ANUNTUL ORGOLIOS (o mare prostie),ca va parasi Nationala !),a facut ca noi sa jucam,parca AU LUAT SOMNIFERE !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.