Alte știri din fotbal
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
41
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Ce am găsit pe Tüpraş Stadium din Istanbul: dotări SF la VIP
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
bah numai aberatii,stati toata ziua pe internet,nu ati facut un sport toata viata voastra,credeti ca fotbalu e cum il jucati voi pe maidan,numai criticati voi ,nici un meci nu seamana cu altu, baieti astia vin majoritatea din cantonamente in care au depus mult efort,alergari zilnice, alti au avut 2 meciuri pe saptamana,terminati pai fratilor ca fotbalu nu e asha ushor si nu il joaca oricine ,din afara dau toti sfaturi,asta e, sa intamplat, am pierdut,nu e un capat de lume ,baieti o sa isi de seama si data viitoare va vor inchide gura la voi astia multi care ii criticati>>>>
Mutule tzuicarule , esti un mare idiot ,daca nu ti-ar da toata echipa pase ,n-ai atinge mingea tot meciu,ramai doar cu atinsu ca reusotele vin 1 la 100 de incercari,lasa-l pe COSTEA ca e tatic
Eu nu inteleg ce aveti cu Mutu. Ce este neadevarat din cele spuse de el, si inca a fost un DOMN ca trebuia sa spuna mai multe. Lasati-l pe Mutu in pace ca este cam singurul ADEVARAT de la Nationala. daca nu era el nu mai aveam ocazia sa ne ingrijoram pentru turneul final pentru ca nici nu am fi participat. Mai ginditi inainte de a scrie. Piturca nu trebuia sa ia atitia jucatori de la Steaua, i sa parut cumva ca Steaua o fi mers al naibii de bine in tur... de fapt au fost varza. trebuiau mai multi jucatori de la CFR si Rapid, dar mai sunt jucatori si pe la alte echipe (Dinamo- imi pare rau s-o spun dar asta este adevarul,- Urziceni...) decit "starurile" Stelei.
e tatic mutu pe piturca ar trebuii sa il alungam ca face selectia numai de la steaua zici ca ar fi in finala UCL si pe lider in romania cat despre chivu a jucat slab aseara a gresit multe pase.
http://mada-sites.blogspot.com/
bai acesta.....andu,sau muad ha-byby,cititi presa tata,de asta e rege la fiorentina ca vb prea mult si are figuri,niste tampiti,asta e lider cu adevarat,are el gura mare dar are si de ce.....dar voi saracii...de unde sa stiti,vai mama voastra de fotbaliatori ce sunteti.
toti cei care il ataca pe Mutu sa-mi...........
nu putem sa ii reprosam nik lui mutu!!! k are dreptate. Asa k gura mica <fara comentari>
mutule..... ai gura prea mare ..... ti s+au urcat figurile prea mult la cap....uneori poate ai si dreptate dar te dai prea antrenor de ybieri ca besmeticu pe teren .... dute tare....
bai mutule... la fiorentina ai tacut cand te-a pleznit vieri... si aici cand vi numai gura e de tine....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.