Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
1
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
2
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
moreno gooool....stire pt prima pagina sclavetilor
moreno gooool....stire pt prima pagina sclavetilor
BAAAAHH A DAT DAYRO MORENO GOL ASEARA...puneti pe prima pagina scalvetilor
O astfel de incercare in viata, te schimba mult ca om!!! Sper ca si Mircea Sandu sa fi devenit mai bun si mai corect! Multa sanatate in continuare!
V-ati re-tar-dat? Ati cenzurat cuv "can-cer"?! Ma abtin sa zic ceva despre Sandu si canncerul invins, e prea urat, dar atat pot zice: Nasule, nu iti ajunge cat ai furat? Mai lasa si pe altii, nu de alta, dar nu ajuti cu NIMIC fotbalul romanesc!
Ma abtin sa zic ceva despre Sandu si cancerul invins, e prea urat, dar atat pot zice: Nasule, nu iti ajunge cat ai furat? Mai lasa si pe altii, nu de alta, dar nu ajuti cu NIMIC fotbalul romanesc!
CU BANII ALTORA usor este "sa lupti"(spunea MITICA) cu cancerul cand ai atatia bani !!!!!multi altii se puteau salva !.....UN NEMERNIC !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.