Alte știri din fotbal
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România: „Fără emoții”
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
10
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
9
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Uitati va la fata lui morutyan si vlad !!!!Ararta infiorator!morutan arata ca ub fetus ....celalat zici ca e un drac!!
Tricouri primitive si sterse ca si fotbalul pe care-l practica purtatorii lor .
Bine, tataie.
Spectaculos sau nu, tatuajele alea sunt groaznice. Mai sunt unii care se rad în cap si-si lasa o barba a la Ben Laden. Nu poti ascunde cu tricoul ce au în creier. Ce au în glezne arata la fiecare meci în direct.
Waw, 2021 și încă există persoane care au o problemă cu ce fac alții cu corpul lor.
Unde nu-i cap vai de ele maini:)))
hidos
Sunt ok, ma deranjeaza insa excesul asta de galben in tricourile nationalei cata vreme mai avem si rosu si albastru pe drapel. Cred ca niste tricouri albastre cu guler alb ar arata mai misto. Ca sa nu spun ca puteau fi de ex tricouri negre cu cele tri culori ca trase din pensula pe diagonala. Lozinca aia cu "luptam impreuna" e patetica, in orice tara normala chestia asta e implicita cand vorbesti despre echipe nationale. Ma rog, macar sa avem echipa ca nu mai conteaza tricourile. Si apropo, nici fetzele jucatorilor nu prea ajuta. :)
Era frig si si-a mai pus o bluza pe dedesubt :)))
Ne trebuie niste echipamente care sa tina la tăvăleală...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.