Alte știri din fotbal
Un jucător din Liga 2, convocat la națională și titular în meciul cu Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Știri din fotbal internațional
Așa ar fi trebuit să sărbătorim noi! » Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au ieșit pe străzi împreună
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Scandal xenofob la Spania - Egipt! Meciul a fost întrerupt de scandări anti-musulmane din tribune: „Pe acești oameni trebuie să îi identificăm și să îi separăm de societate”
0
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ar fi mai frumos albastru,dar nu asta conteaza,important este sa castigam
Foarte misto tipa din poza 5 :D
la ce nationala avem pot juca si in culorile braziliei oricum nu o sa ne calificam la euro si nici nu o sa castigam cu israelul miercuri!
Rusinos! Numai noi suntem in stare de asa ceva! Italienii nu vor renunta niciodata la albastru ca sa joace in verde, francezii la fel, englezii, suedezii, olandezii, spaniolii, portughezii LA FEL! Numai noi ne schimbam blana insa niciodata naravul! Rusine! Aveam o identitate, s-a dus si aia!
Altceva decat sa copiem nu suntem in stare sa facem :)
la vremuri noi, obiceiuri noi :D , am "scapat" de generatia veche, am "scapat" si de echipamentul vechi, mai ramane sa "scapam" si noi in fotbalul mare in sfarsti! oare s-o intampla??? cam greu, ca nu prea mai avem cu cine dar sa incercam, ca n-avem ce pierde! rosul e frumos, insa galbenul pe care-l aveam noi era unic, nimeni nu mai avea acea nuanta! acum o sa intram in anonimat si la capitolul asta! mai bine jucam in alb, arata mai bine echipamentul alb ..si rosu
Ideal ar fi sa mergeti toti cei care o sa fiti prezenti la meci imbracati in GALBEN! Probabil asa o sa le dati vreo 20 de palme celor de la federatie. Insa, cum stiu eu Romania, si nu-s prea batran, o sa va astepte la intrare cu veste de unica folosinta de culoare rosie, ca cine a zis ca ar fi murit comunismul s-a inselat amarnic.
Dupa berbecu de Jiji care a copiat Barcelona alte mizerii copiaza Spania. Toata lumea ne stia in galben si era parte din identitatea noastra. E ca si cum ai scrie X5 pe Logan...
INTREBARE: DE CE NU FOLOSIM TRICOLORUL ASA CUM AM JUCAT IN MEXIC? RASPUNS: PENTRU CA SUNTEM NEMERNICI!
Bine ca nu am copiat echipamentul Spaniei:).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.