Alte știri din fotbal
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
0
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
0
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: ocazii la ambele porți
1
Optimi de finală în Liga Campionilor » Dezastru în 15 minute pentru echipa lui Drăgușin
2
Președintele lui PSG, blocat din cauza conflictului din Orientul Mijlociu, înaintea duelului cu Chelsea din Liga Campionilor
0
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
iskander....la ce cioara te referi???la domnul din poza atasata in dreptul nick-name-ului tau???pentru ca aia ii cioara intr-adevar 100 %....nu vorbi daca ai numai aer in cap...fa-ti un implant cu creier..de oaie..o zi buna sa ai !!
ar fi asteptat APLAUZE LA 1-1 cu cipru? la ce jucam , nu meritam la euro, ca ne facem de *. de ce a renuntat radoi la nationala oare? stie ca sigur nu ne calificam; si o vazut ca ne facem de ras cu ce jucatori selectioneza acest 0-5 de antrenor, pai nu e pacat sa vii din EAU si sa te faci de ras cu cipru? stiu din surse sigure de ce a renuntat radoi la nationala :| are si dreptate
E boala mare cu tricolorul pus invers. Si totul pleaca de la fostul imn national!!!!!!
tarani sunteti voi astia care comentati aiurea si daca sunteti mai buni decat lucescu de ce nu veniti voi sa antrenati nationala..nu vedeti ca fotbalul rom e la pamanat..nu mai e generatia de aur pampalailor
swing swing swing
sper ca au fost aruncate in spre capul "selectionerului"...dabia astept sa vine nationala in buc...cand o sa fie gata stadionul...dabia astept sa-i vad taxati pe acesti falsi fotbalisti...auz nationala...pfaaa ce gluma
o fumigena si alpin jigneste gratuit o intreaga comunitate ce ar fi trebuit sa dea foc idolului sau JR dupa cum merge echipa
Pai la ce joc avem, le dau dreptate. Face cioara asta niste selectii de te doare capul, zau de nu! Asta nu e nationala!
Spalatori de closete! Asta e nivelul rrromanului plecat la ciordit prin Europa.
Si toti taranii de prin strainatate la meci. cu tricolorul pus invers ! ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.