Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
1
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
2
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan, meciul zilei în Italia » Se pot apropia de echipa lui Cristi Chivu
0
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a incendiat internetul cu pozele în costum de baie din Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
1
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
Jumătate din România se consideră Diaspora ! PSD - PNL - UDMR - au avut timp 35 de ani să termine autostrăzile. Dar mai important a fost să trimită genți de bani pentru unul ca Dumitru Buzatu. Sau să aștepte să moară Iliescu, să termine dosarul revoluției din 89'.
Toata campania anti-CG este lucratura Rusiei. Ce isi poate dori mai mult Putin decat un presedinte capabil ca Elena Lasconi? Vai ce zvarcoliri si tanguiri la Antena 3! Sa ajunga ei sa dea cu limba dupa USR este superb!
Răspuns pertinent : Pentru că PSD și PNL rămân datori vânduți la baronii care le-au sponsorizat campania electorală. - Iar altul ca Dumitru Buzatu, nu mai primește vreo 2 milioane de lei, mită, când se duce la pește. De 35 de ani, vorbim de Corupția oamenilor politici. Ce nu face Călin Georgescu și face PSD și PNL ?! Au avut timp 35 de ani să termine autostrăzile, acum trebuia să le lărgească la câte 3 benzi.
Mai prost ca tine este boierasul, sau sunteți unul și același, ca CG pe Tik Tok cu 9000 de conturi false?Dacă stau și ma gândesc bine, sunteți cam la același nivel de prostie, după postări, unul foarte ridicat.Eu sunt încă un om liber, dorm când vreau, mananc când vreau și ce vreau, postez rațional când vreau nu idei fascisto-legionare și din păcate, la viata mea, am făcut și putina psihopedagogie, care ma ajuta sa"citesc" omul după ceea ce scrie, conținutul ideii, sau după ceea ce vrea sa transmită.De ciorba nu duce tu grija, are cine s-o facă și cine s-o păzească, bine ca nu stai cu mine la masa, ca cine știe ce iesea
Diaspora, normal că va vota Orice altceva, decât PSD și PNL, care se aliază cu UDMR și se vând baronilor de oriunde, să le plătească campaniile electorale.
Tu și cu Ciolacu sunteți mari revoluționari)))))))) PS -cu BAC_ul cum stai???))))
Le dă iarbă nu bani)))
Cata isterie fara logica
Stanciule, concediaza-l pe prostalau! Cum sa-i platesti salariu unuia care voteaza cu rusnacul? Iar aia din diaspora sa vina ei sa stea cu *** care a intalnit omuletii verzi, daca vor s-o voteze.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand aud, " noi suntem diaspora"... cu cata pofta si mandrie spuneti, de parca sunteti america ! Cred ca suna mai ok " Noi romanii plecati in strainatate " ...! In fine...ce vreau sa spun, v ati batut cu pumnul in piept ca v ati ales presedintele dorit Iohanis, ca sunteti pe cale sa va alegeti din nou presedintele, Georgescu...ca v ati unit si ati facut istorie. Foarte bine ! Chestia este ca alegerile vor fi anulate maine ! Iar daca tot va sustineti atat de frenetic favoritul, este momentul sa va luati bilete si sa veniti in Romania...sa iesiti si sa protestati ptr el ! Asta inseamna unire si istorie...sa iesiti in strada si sa il aparati, sa impiedicati anularea voturilor ! Asta inseamna istorie...asta inseamna ca ati luptat ptr presedintele dorit...nu ca ati pus o stampila pe o foaie si ati facut doua live uri pe tik tok ! Acum sa va vedem !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.