Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
2
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
La singurul lui neuron obosit , cu cine ati vrea sa voteze?
Toti fotbalistii si toti *** ne-au adus calamitatea asta de Georgescu in turul 2. Stanciule, te rog sa stai acasa si duminica asta si duminica viitoare, e mai bine asa. Da-i cu piciorul in minge, e suficient.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect !! PS. Vezi ca ai un tiz (shukar si gipanau) care-i topit dupa miscarea TikTok-erista, condusa de lideru' spiritual Calin Zelea Georgescu !! ;)))
Votul este personal si individual, nu trebuie facut public. Se pare ca cei de la FCSB voteaza in turma ca oile, cum le dicteaza Becali. Votez cu oricine care promite o Romanie curata si fara coruptie. Becali si cei de teapa lui se duc iara la Poarta Alba la studiu.
Acum înțeleg eu, motivul pentru care FRF e amendata la fiecare meci susținut acasa, pentru "deranjul" făcut de cei denumiți "Uniți sub tricolor".Pentru ca avem un căpitan de echipa și câțiva jucători, care ii susțin in faptele și strigatele lor.Te-ai supărat ca te-a vândut Praga și ai mers sa joci fotbal la arabi și te-ai umplut de bani.Inca o data se dovedește faptul ca fotbalistul roman actual nici minte nu are și nici fotbal prea mult nu știe.E explicabil, deoarece cu picioarele te exprimi ceea ce mintea gandeste
Problema nu-i cu cine voteaza,ca fiecare face ce crede el,problema este ca se foloseste de notorietatea lui,sa-i faca campanie "dusului"ala mincinos Catavencu-Farfuridi !!
Nu se poate ca tu,capitanul nationalei de fotbal sa pui ceva si sa nu iti asumi ! Inteleg ca cineva te a urecheat si te a pus sa stergi...dar o puteai face fara a folosi acea scoatere ieftina...precum ca altcineva a postat in locul tau ! De fiecare data cand cineva posteaza ceva, apoi sterge..baga scuza asta !
dupa cat e de agramat iti dai seama ca voteaza cu tovarasul georgeski
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.