Alte știri din fotbal
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
Tănase și Crețu, out de la FCSB! Gigi Becali a intrat în direct și a spus totul: „Dacă îi dădea ăla o palmă, îl făcea una cu pământul!” + „Nu te agreează MM, la revedere!”
3
Detalii incendiare din haosul de la FCSB! » Vestiarul a „explodat”, jucătorii s-au săturat de Mihai Stoica: „Și Robert, șoferul, are tot atâtea meciuri prin Europa”
19
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
17
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Clar ai dreptate, dar asa ce m am saturat sa citesc numai negativism si *** Si daca ajungem in finala si pierdem, vibe-ul media o sa fie acelasi. Nu inveti un caine batran trucuri noi, asa cum din *** nu faci bici. Sincer prefer 0-0 cu 12 suturi pe poarta, 12 pe langa si 12 blocate. Decat sa fi batut cu noroc. Asa vad eu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este super umflat și încetinește jocul.
Când a prins Coman vreo zi bună la națională?
" D'artagnan " ... in ce film ai jucat ( meci ) ?!... Nu exista egal decat la "puturosi , limitati si smecheri de 2 bani " . In viata reala exista : Invingatori si invinsi .
Bravo *** Stanciu! Chiar ati fost buni aseara! Pe varza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nicule, rolul de dadaca nu-si are rostul. Colegii tai (90% din ei) nu au aratat nimic. Obositi, fara orizont, fara strategie, fara trasee invatate, cam de nota 4. Asadar corijenti. Sa vina la toamna. Incepeti alte calificari, poate va vine mintea la cap.
LA ASA FOTBALISTI, ASA FOTBAL.CAUTATI COPIII TALENTATI PE STRAZI SI MAIDANE.ACESTI FOTBALISTI MOSTENESC DIN TATA IN FIU SAU NEPOTI DAR TALENT" IOC".RUSINE,ASA VA FI SI LA EUROPENE,UN DEZASTRU.
De cate ori trece mingea de centrul terenului e considerat o ocazie? Nu am inteles.
La groapa de gunoi a istoriei cu aceasta generatie de infumurati ! Doar Dragusin si Man sunt fotbalisti, restul sunt purtatori de tricou . Niste penibili care merita toate huiduielile si injuraturile.
Sa declari, ca si capitan, ca esti mandru de colegii tai (cum au jucat!) dupa cel mai rusinos rezultat (si joc!) din istoria nationalei, te descalifici! Stanciu este un fotbalist bun, dar atat! Nationala are nevoie de un capitan adevarat: realist, sincer, care sa coaguleze si mobilizeze fortele grupului. Daca nu-ti recunosti greselile, nu le vei indrepta niciodata... Daca le si lauzi, atunci esti condamnat sa ramai, acolo, jos. Atatea laude si pronosticuri pozitive, de calificare, nu am auzit de la oameni din fotbal, nici cand Romania chiar avea o echipa nationala puternica. Eu sper sa nu ne facem de ras si sa luam macar un punct. Desi, nu stiu de la cine am putea lua acest punct, la ce fotbal sarac joaca Nationala. Iordanescu junior, ca si tatal lui, are mult nororc. S-a vazut si in calificari. Sper sa nu-l paraseasca tocmai acum... FORZA ROMANIA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.