Alte știri din fotbal
Florin Prunea: „El e jucătorul român al anului” » Nu este Andrei Rațiu
0
Uluiți când au auzit salariul pe care îl oferă Gigi Becali: „O sumă de neimaginat”
0
Complimentul suprem! Elvețianul trecut prin Superligă face declarații la superlativ despre România: „A doua mea casă, îmi lipsește țara voastră!”
1
Vedeta din Superliga a ajuns în America: „Un vis devenit realitate”
1
Știri din fotbal internațional
Ce nebunie! O echipă a câștigat la loto de Crăciun și visează să îl transfere pe Vinicius
0
I-a găsit echipă lui Andrei Rațiu: „Acolo să meargă”
0
Tragedie în prima zi de Crăciun! Legenda din Premier League, de două ori câștigător al Ligii Campionilor, a murit la 72 de ani
0
Inter pregătește primul transfer din 2026 » Jucătorul dorit de Chivu e și pe lista lui Real Madrid
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Tragedie în Ajunul Crăciunului. Un motociclist de 31 de ani a intrat ...
Adevărul
De la Minerul Vulcan la Bayern Munchen și Marseille! » A antrenat din SUA ...
GSP SPECIAL
Criză pe Valea Prahovei: proprietarii de pensiuni și hoteluri au început să ...
Libertatea
Multi romani din pacate sunt limitati la ura si atat. Deja tu cand ai pus intrebarea asta , la 80% din colindatorii de pe GSP le-ai dat erroare la procesor. Pt multi "demisia", "sa se retraga", "sa nu mai fie chemat" e o solutie. De fapt solutia ar fi "sa se retraga si sa vina X" dar cum zici tu, X ala nu exista. La fel si cu antrenorul. Nu e Radoi antrenorul secolului, dar la ce jucatori avem, trebuia lasat. Chiar daca a ratat calificarea. Sunt sigur ca daca era lasat in 2 3 ani facea echipa buna. ASa..schimbam iar, ratam calificarea la urmatorul turneu , iar demisia, iar altul, iar demisia...si tot mergem asa. Ca bolovanii.
Cu ce generatie?? Calificam si noi echipa
Si sa joace cine???? Altii care sunt mult sub el valoric? Stanciu, pana una alta, joaca intr-un campionat si la o echipa mult peste campionatul nostru.
BOLONI singura solutie ptr.a mai spera la ceva antrenor care a demonstrat ca are valoare in campionate de top PORTUGALIA,FRANTA nu China,ARABI,AZERBAJAN
La Euro 2000 tot cu Pițurcă ne-am calificat
antrenorul agramat care nu stie sa vorbeasca si e la acelasi nivel intelectual cu Marica si Vivi Rachita, care il tot promovează?? Are o singura calificare cu o generatie cu Chivu, Mutu, Lobont, Contra, Rat, chiar Radu Stefan in perioada aia etc. Apoi a mancat bataie 0-3 cu Lituania la Cluj si a pierdut barajul la Mondiale cu o Grecie foarte slaba in 2014. Daum a avut grupa cu Lewandowski a carui Polinie se duce nereu mai departe, cu Danemarca, nu puteam termina in primele 2. Contra si el a a vut cu Spania si Suedia, chiar si Norvegia avea jucători peste ai noștri. Dar Radoi?? A terminat sub Macedonia!!!! El si Iordănescu senior sunt cu cele mai slabe rezultate. Sub Macedonia si invinsi la bataj de Euro de Islanda si batuti la Euro 2016 de Albania. Si acum ii avem ca alternative pe Piturca, Edi junior si Mutu?? Singurii competenti sunt Boloni si Bergodi. Ar fi fost si Petrescu, dar cu hibele lui de jucatori batrani si fara spectacol. Ce mare lucru sa alegi dintre Boloni si Bergodi??
Dorința lui Stanciu de a nu mai avea eșecuri la Națională este ușor de realizat: să se retragă!
PUTETI SA SPUNETI CE VRETI DAR DACA IL AVEAM PE PITURCA ERAM LA BARAJE MIREL A INCERCAT CEVA DIFERIT DE TRADITIA SI VIZIUNEA NOASTRA DE FOTBAL DAR NU MERGE AVEM PROBLEME MARI CU GOLGHETERII NU CREIEM PERICOL SI OCAZII CLARE DE GOL IN TERENUL ADVERS KESERU IVAN SAU ALIBEC ETC PREA SLABI PENTRU MECIURI DE NIVEL APARAREA SI MIJLOCUL NU E RAU DAR MOMENTAN AVEM NEVOIE DE ALTE STRATEGII DE ALTE VIZIUNI PENTRU CA NE LIPSESTE CLAR AGRESIUNEA SI GOLGHETERI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.