Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Era treaz *** când a zis asta. Voi sunteți proști sau doar va faceți, Bancu a jucat foarte bine ambele faze aseară.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiriches a fost vinovat la faza golului pentru ca acolo era poziția lui. Bai Ganea lasă-ne ca nu ai realizat nimic în viata doar ca ai strâns un arbitru de gat! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
așa GSP, continuați propaganda pro camora și anti bancu. dovediți că sunteți subordonați politic partidului ce susține CFR. apropo, mulțumim camora pentru meciul cu Islanda.
Poate ne spune Ganea ce cauta fiul sau in nationala de tineret. Poate sa spuna cineva daca in ultimele 6 luni, Ganea junior a facut un meci bun ?
Ganea e băgător în general.. băgător în seamă, băgător de mână în gâtul tușierilor etc.
Un adversar de calibrul nostru,nu mai bun.Oricum suntem in crestere fata de cum ne-am prezentat la ultimele meciuri si asta datorita suflului nou venit la echipa si pe care trebuie mizat in continuare!
Ce a zis Ganezu' si ce ziceti voi! Numai rastalmaciti aiurea obsedatilor de scandal! O fi gresit si Bancu la faza aia , dar in rest a jucat foarte bine aseara, foarte exact, iar la goluri au fost multe greseli, Maxim pierde mingea nepermis de usor, Biflavi nu acoperea centrul terenului, era pierdut pe undeva prin fata, aiurea, Ianis si Mihaila se uitau la faza fara a reveni in aparare, au fost multe si adunate a iesit ce a iesit, ar fi incorect sa dam vina doar pe Bancu, care altfel chiar a jucat bine aseara!
Lasă, că ne zice imediat prostălăul șase-șase poartă-n casă ce mare jucător e Bancu, un Roberto Carlos al Europei de Est
'opsaid', huh? Asta este portretul robot al fcsbistului la maturitate. Ce fata de infractor ai, bebicule... Nu e de mirare ca esti fan jiji:)
Ce pas la offside ca a iesit Chiriches haotic dupa un adversar si a lasat ditamai gaura pe centrul apararii...Chiriches a gresit grav la ambele goluri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.