Alte știri din fotbal
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
5
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
0
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Vai de capu tău. A fost inclus in primii 100 de fotbaliști all time ba neica nimeni, gandeste măcar, folosește internetu ala cu un scop anume nu doar sa fi hater. Vai de capu tău.
Hai ca te las sa te pregatesti de Sampion Lig ! :)))))))
Cred ca cel care scrie tor sumMica e :))))
eu zic ca tu esti prostul ala care zicea ca Becali a fost patron al armatei romane =))) si a cumparat echipa de la Paunescu care nu era patron dar conducea ca un patron =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) asa ceva ...pff
Eu zic ca patronii tai de la Mimamo, numitii Becali Victor, Becali Ioan, impreuna cu numitii Borcea si Gigi Netoiu in urma ispasirii pedepsei de privare de libertate cu executare si-au recastigat dreptul de a fi patroni la Mimamo :)))))))))))))))))
bah daca esti prostul ala de randoom cauta sa ma eviti !! daca esti alt prost la fel !!!
Avem valoare, jucam cu jucatori de la CFR, Craiova, Astra, ne ducem acasa linistiti :))))))) Jucam fara jucatori de la Steaua si e bine ! :))
ai dreptate toti sunt niste ''dive'' :))))))))))
Hagi o iesit pe locul 4 in 1994 ca jucator, esti vai de capul tau
asa e, *** a grait, vremea vine, vremea trece, nu intri in padurea fara uscaturi, propune ***, se face : 1. Academia Viitorul, fara taxe, subventii anuale, nerambursabile + participare cupe europene garantat. 2. Gica Popescu, cazier curat + presedinte FRF pe viata. 3. Liga 1 de 18 echipe, Viitorul, FCSB, Dinamo pe viata in Liga 1. 4. Nu va convine, ne despartim. 5. Vezi un jucator, te uito la el, il vezi... (moment poetic). 5 bis. Statuia aia, unde e statuia?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.