Alte știri din fotbal
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
Gol a fost doar in capul vostru! Va place sa aruncati titluri de senzatie aiurea! Faza a fost oprita inainte de a ajunge mingea la atacant, toata lumea se oprise, inclusiv atacantul norvegian. De aici si pana la a spune ca a fost un gol anulat e cale lunga, iar niste indivizi care nu au nici o legatura cu sportul , dar au ajuns pe la cate o gazeta, au ajuns sa spuna lucruri traznite, in goana dupa senzational.
Poza nu arata momentul trimiterii pasei. Nu a fost offside.
inca din meciurile din Nations League s-a vazut ca suntem impinsi de la spate usor de arbitrii pentru ca suntem tara gazda la euro. au fost destule decizii PRO Romania dar deageaba, pentru ca suntem mult pre prosti si avem un antrenor mult prea prost pentru a ajunge la euro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.