Alte știri din fotbal
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
1
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Scene incredibile în centrul Clujului! Doi suporteri au intrat mascați într-un local și au atacat rivalii din oraș
0
Cutremur la echipa din play-out! Antrenorul este nemulțumit și vrea să plece: „Cred că e de ajuns. Am avut o primă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu a scris istorie: Rayo Vallecano s-a calificat în prima finală europeană
0
Imagini senzaționale! Prințul William a „explodat” după golul din duelul european dintre două echipe din Premier League
0
Freiburg - Aston Villa este finala Europa League » Ce UMILINȚĂ în duelul englez!
0
Lovitură pentru Real Madrid: ratează El Clasico, după bătaia din vestiar
2
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
puscas nici nu stiu daca tebuie sau nu inlocuit,un atacant ca sa-si creeze situatiee de gol sau sa dea gol ii trebuie.....mingi,iar el n-a avut cat a jucat,milocul n-a produs nimic,grozav stanciu deac acolo a fost problema.In cel priveste pe anton e o alta problema,nu ca ar fi mare jucator,dar cand echipa e gandita prost e normal sa para toti dezastruosi iar anton are alte calitati nu viteza in fata unor jucatori de 20 ani lasat singur sa inchida ,ar fi mers daca mijlocul si atacul ar fi tinut mingea sus,nu in momentul in care esti calarit 80min si tu sa fii singurul inchizator
si ce ai vrea sa spuna ? ca maturam cu ei pe jos, ca sunt niste desculti si batem de la vestiare ? e normal sa spuna asa, trebuie sa ii tine concentrati si sa nu se considere invingatori din start..mai ales ca spania a batut cu doar 2-0 acolo...o sa fie un meci greu si o sa devina si mai greu daca nu marcam repede.
DEMISIA ! dupa ce ne-a ingropat folosind toate rebuturile care nu au jucat nimic in campania trecuta acum vrea sa faca revolutie. Revolutie trebuia sa faca dupa Daum cand a avut timp si meciuri fara miza si sansa sa schimbe ceva, nu sa joace cu fix aceiasi jucatori ca sa se trezeasca ca nu sunt buni. DEMISIA !
Contra la conferința de presă ... Va fi un meci foarte greu ! Adversarii noștrii au crescut mult ! Vrem cele 3 puncte , dar va fi foarte greu ! *** astea ni le servește *** *** meci de meci ! Băi Bulă , dacă ăsta va fi greu , cu Spania cum va fi ? *** are atâta înclinație către antrenorat , cam câtă are sfecla de zahăr cu muntele Fuji Yama ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cicaldau si marin nu sunt inchizatori, in schimb este baluta, pe care tu nu l ai vazut in lot !
Aaa, si asa ptr voi ! v a garantez ca nedelcearu, nistor si man o sa joace titulari !
Cine e ma asta care a scris articolul ? bai baiatule tu chiar iti bati joc de noi ? citeste ma nene despre fotbal , despre asezari, tactici, despre ce joaca unul sau alt fotbalist, apoi vino aici si scrie despre fotbal ! zici tu ca jucam in 4-1-2-1-2 ..posibil, nu zic nu ! dar !!! tu stii ce inseamna asezarea asta ? iti zic eu..mijlocul arata asa : INCHIZATOR, PLUS DOI INTERI, CARE SUNT MIJLOCASI CENTRALI ! CENTRALI ! ce cauta deac si maxim mijlocasi centrali ? tu esti intreg la cap ? cautati ma ziaristi, ca ajungem sa ne pricepem noi mai mult decat angajatii vostri !
binenteles,nu discutam valoarea fiecaruia acum ca e clar ca depinde de ce repere ne luam,suntem slabi,problema e ca i-a ales pe cei mai slabi din aia slabi))))))Nu-l invinui pe grigore,eu nu-i vad nici o vina la goluri,un fundas central trebuie sa fie puternic nu rapid,e clar ca atunci cand ajunge orice varf de atac fata-n fata cu un fundas central e o problema,daca era pique juca la barcelona
Sa fiu sincer, Tucudean nu avea ce sa caute la acest meci. Nu poti aduce un jucator care a stat aproape tot anul accidentat. Daca nu avea solutie, putea sa-l aduca pe Hora, un jucator care a jucat aproape meci de meci si mult peste nivelul ligii 1. Adica il aduci pe Grozav de la nu stiu ce retrogradata din Ungaria, Maxim cu 700 de minute jucate intr0un sezon, Chipciu rezerva, Stanciu dat disparut de la camile, Deac, Grigore, Sapunaru care au in total peste 100 de ani, Tosca a 2-a rezerva, Keseru il bagi mijlocas la creatie cand sare mingea din el ca din coltul mesei...DEMISIA habarnistule !
O fi gandita echipa prost si s-a vazut ca au jucat la intamplare, fara se stie care pe unde e, dar sa nu fii in stare sa dai o pasa de zece metri, să nu stii daca sa dai in minge cu piciorul sau cu capul, cum a facut Anton la gol, sa te uiti cum fuge ala pe langa tine s-o bage in poarta, cum a facut Grigore, sa nu poti face o preluare la o pasa perfecta, ca Tucudean (care noroc ca a fost mai incet decat Keseru la primul gol, altfel se baga ca bivolul din ofsaid)... Astea tin deja de valoarea fiecaruia. Care a fost (este) aproape nula la 80% dintre jucatorii romani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.