Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
24 echipe merg la turneul final
se joaca amicale 2 ani de zile PRELIMINARII = AMICALE CEVA MAI TARI, E ADEVARAT CA sita cerne dar chiar sa fi praf praf sa pici si sa nu prinzi barajul. Pai daca nu treci de baraj ce sa faci la Euro ???? inseamna ca nu treci nici de optimi ca acum sunt optimi. TOTUL E PENTRU TV, zic sa JOACE TOATE 50 pe durata a 1 luna jumate la un turneu final, sa faca grupe apoi iar grupe pana se satura europa de meciuri.
Romania e colonia franceza dupa tratatul de la Versailles spre disperarea ungurilor care au pierdut Transilvania dupa aproape 1000 de ani cat au calarit-o.
Tu acum ai aflat? :))
asa ceva nu s-a mai vazut cum naiba sa mearga si locul 3 direct sau chiar la baraj e prea mult, mai bine sa faca naiba CAMPIONATUL REGIUNILOR IN LOC DE PRELIMINARII , cred ca ar fi MAI INTERSANT, pentru tari ar trebui facut un campionat direct fara preliminarii nu are rost pai europa are 50 de tari si 32 merg la Euro RASUL LUMII !!!!!!!!!!!!!!!!!
@us27mereusuperiori: dar tu ce mama ta esti ma? esti japonez? pai romania pierde ma calificare nu altcineva. daca nu esti roman ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa pierdeti calificarea si asa va duceti la turneul final doar pt a face act de prezenta si ca sa incaseze Burleanu la FRF niste bani de jefuit, ca doar a avut profesor bun cat timp a fost consilier prezidential!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.