Alte știri din fotbal
Revenire neașteptată la FCSB » S-a întors în primul 11, după ce a fost demolat de Becali
0
Ioan Varga îi impune un titular lui Marius Șumudică! Ce a provocat supărarea patronului
1
Sabău a reacționat după rezultatul cu Sepsi: „Când se întâmplă asta, ești antrenor inspirat”
0
Ovidiu Burcă, nemulțumit după Sepsi - Farul: „O să discut cu conducerea”
1
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Liverpool: oaspeții marchează după un nou contraatac excelent
1
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
0
City era să se înece cu „cireșele” » Emoții mari pentru Maresca, la primul meci de campionat din era post-Guardiola
0
Rezultat șocant în Premier League: Aston Villa era condusă cu 0-4 la pauză
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
"Dovezile morţii sunt statistice Şi nimeni nu e scutit de riscul De a fi primul nemuritor." (Borges)
Daca in locul lui Stancu vedeam un Budescu, sau macar un Tanase, ziceam ca s-a trezit Piti...dar asa iar jucam in 10
Pai voi sunteti specialisti la injurat echipa favorita - stati mai prost la capitolul sustinere echipa favorita.................
Gresit - Stancu se intalneste des cu mingea dar intalnirea este una scurta si fara nici un scop. Cat despre convocari in afara de cei nominalizati de tine nu au ce cauta la nationala nici Lobont, Gardos sau Tanase cu mentiunea ca este posibil sa ma insel in cazul lui Tanase care de ceva timp a inceput sa miste un pic. Dar totusi altii nu avem asa ca defilam cu ei.
Vorbesti serios? Vrei sa traiesti altfel un mondial cu Romania calificata acolo? Cum, injurand nationala din 5 in 5 minute la fiecare meci? :))
Singurul lucru cert în viata este...moartea! Important este ce facem până ajungem acolo.
un 1-0 in ambele meciuri sunt suficiente. teoretic nu avem cum sa terminam la egalitate cu ungaria... cat despre turci, daca vor bate si olanda atunci ar fi pacat de ... Mahomed sa nu mearga in baraj! cu noi au fost 2 clase peste, atat la istanbul cat si la bucuresti. iar evolutiile noastre si ale turcilor impotriva olandei nu suporta comparatie. pe cine am mintii daca vom da 12 goluri diferenta in cele doua meciuri si vom merge la baraj in detrimentul turciei, castigatoare in fata olandei?! si pe noi ne'au lasat olandezii si nu am fost in stare sa ... nu pierdem meciul, la Euro 2008!
Nimic din ce vrei tu nu se va realiza. ORICUM Sandu, Dragomir şi Piţurcă vor ieşi în faţă şi dacă vom termina grupa pe locul 4 (!) şi vor spune răspicat că e o mare realizare şi asta, "dom'le, la cât se investeşte în fotbal în Ungaria şi Turcia...", "oricum obiectivul nostru nu era calificarea la Mondial, ci la Euro 2016", "Piţurcă a format o echipă tânără, de mare viitor" (vezi Goian, Raţ, Bucur, Lobonţ)... Nu ai învăţat încă plăcile astea pe de rost???
MULTUMESC!!! Mi-ai facut ziua MI-NU-NA-TA!!! Nici eu nu puteam sa fiu mai carcotas ca tine, dar ai dreptate 100%!!! Multumesc, din nou!
No problem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.