Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
11
Avertismentul lansat de turci: „Evitați capcana întinsă de Mircea Lucescu de a crea haos în teren și de a face meciul plictisitor! Presiune, un gol rapid și fără panică”
0
ESPN, The Athletic și Sofascore prezic învingătoarea în Turcia - România
0
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe respinge ultimele relatări despre genunchiul său: „Eu sunt responsabil”
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
ati facut si voi ziaristii ceva bun ...mancamiatzi puula de jegosi ... cred ca a fost ceva premeditat ... ce cauta un ziarist sa joace volei cu fotbalistii.?..
scapam de lolec, si vine bolec, marele Mirel, care da randament de numa ca inchizator
bine dano, te credem, daca tu zici ca Ropotan, Lazar, Marg sunt praf pe langa marele 'taitzel', te credem frate, ca tu esti parca ala destept. Vai mama voastra de stelisti, fiti ma mai modesti, vedeti-va lungu nasului
@flavius: sa te iau in p u l a O pierdere grea pentru pitzi. Ovidiu e cel mai bun inchizator din tara.Asta e! Ne bazam pe Mirel.
dar dece nu spuneti si cum s-a petrecut accidentarea?Canizares e mic copil pe langa Petre sau va e rusine ?Cum sa pierzi un jucator in urma unei accidentari produse de un ziarist?
deci sunte-ti prosti rau de tot in primul rand ropotan...este praf pe langa ov.pestre si in al doilea rand el este mijlocas defensiv este normal ca nu prea se vede in meci....am crezut ca mai sunt omani care gandesc.....lasar ofensiv...trica ofensivvv...ori sunte-ti prosti ...dar mai bine daca stau sa ma gandesc chiar sunteti
esteeeeeeeeee inseamna k o sa avem mult mai multe sanse la euro.... mult mai buna echipa fara k.k.tul asta
mai primesti peste nas din cand in cand, exista forte care mai fac dreptate, care platesc politze, dupa ce te-a tinut Poli un an prin Bolonia prin spitale, imediat ai fugit la Steaua.
Deci am inteles ca l-a accidentat un cameraman la un meci de volei. Bravo! E cea mai tare stire legata de EURO. Cred ca ar trebui chemat Trica. O sa avem nevoie de oameni care iti decid dintr-o faza un meci. PS. Cameramane, cu Banel cum ramane?
de ce sa ne plangem? avem urmatoarele alternative: lazar, ropotan, margaritescu. dupa parerea mea, ov petre este mai slab decat cei de sus. acum trebuie sa asteptam sa se accidenteze si banel si dica si in felul asta poate ii va veni si lui piti mintea la cap. singurii stelisti care au ce cauta la nationala sunt cei trei fundasi: radoi, goian si ghionea (dar numai goian poate fi titular).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.