Alte știri din fotbal
Fostul antrenor de la FCSB se opune revenirii lui Adrian Șut: „Credeam că se va impune acolo”
0
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta s-a convins după turul semifinalei Ligii Campionilor: „Totul este în mâinile noastre”
0
Diego Simeone, după turul semifinalei Ligii Campionilor cu Arsenal: „Rar am văzut așa ceva”
0
Legendele Angliei au văzut penalty la Eze! » Ce spun specialiștii din Premier și La Liga
0
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Livetext Război în Iran, ziua 62. SUA se laudă că au confiscat 500.000.000 ...
Libertatea
Germania, amenințată de Trump cu retragerea trupelor americane: „Urmează ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
gazetari de contrabanda ce santeti.unde vezi tu mai x ca nu a fost penalti la mutu,chiar asa esti de prost sa te pui contra curentului.
bravo gazetari de kaka ce sunteti...dati apa la moara publicatiilor straine, e fenomenal cum noi romanii stim sa ne facem viata grea singuri. De condamnat si gestul FRF de al delega pe arbitrul norvegian la aceasta partida, cand amintirile sunt inca proaspete de la EURO. Si cum scribi astia de toata jena care se numesc "gazetari" doar atat asteapta, succesul este garantat. Chiar, de ce nu va numiti gazeta de scandal al sporturilor?
"lupescu la masa cu ovrebo" = chestiune de protocol ELEMENTAR si OBLIGATORIU. ce dumnezeu, gsp, parca v-ati pierdut busola de tot !
Altul care nu stie ce e cu el.Ati auzit voi in strainatate sa faca cineva caz pe faptul ca a fost ajutat de arbitri?Sunteti unii din voi,ziaristii care nu aveti nici o treaba cu meseria asta.
am ajuns sa-i ridicam in slavi pe arbitrii care nu ne fura si sa consideram ca am fost favorizati atunci cand nu am fost furati. In primul rand, la golul anulat Italiei, centralul a tinut cont de parerea tusierului. Dar ce sa le ceri la baietii astia de la gazeta. Ia vedeti, poate gasiti vreo poza in care apare Ovrebo cu nevasta si ne ziceti ca le-au dat astia si folcloriste.
domnule claudiu petrisor, sunteti penibil. dar nu va faceti griji, nu faceti nota discordanta cu niciunul din ziaristii de la gsp. in ultima vreme, numai non-stiri citim aici pe site. numai inchipuiri halucinante. va culcati seara acasa si veniti la servici ca sa scrieti ce ati visat. totul intr-o nota din asta ultra-suspicioasa, demna de revistele de scandal. dvs. scrieti pentru un ziar de sport, nu pentru cancan. vezi doamne, au primit trei sacose... cu materiale promotionale. execrabil...
Ba, mai terminati odata cu subiectul asta, ca e a nu stiu cata oara cand il aduceti pe tapet ! Presupunand ca ne-ar fi favorizat, SI CE DACA ? Vreti ca data viitoare sa aveti ce urla ca ne-a furat arbitrul, cum ati tot facut pana acum in diverse cazuri ? Un articol penibil, insinuant de dragul de a fi insinuant si atat !!!
Maniera in care este prezentat acest subiect prezinta un puternic anti-Romanism din partea acestui fara creier Petrisor.Sint Arbitru de Fotbal si sint obisnuit cu lipsa de creir la gazetari. Important este ca acest cakasor nu a jucat niciodata fotbal si nu este un arbitru inregistrat cu Organizatia de Arbitrii Romani, deci nu are nici o calificare in a scrie despre Fotbal sau arbitraje. Si mai scote-ti mina temurinda din buzunar cind scri despre Fotbal cakasor Claudiu.
Terminati odata cu offside-ul ala si chiar cu penalty-ul! Del Piero era in offside si era langa Luca Toni; a recunoscut si UEFA. Iar la 11 m Panucci l-a luat clar de gat pe D.Niculae; ( totusi sunt convins ca al nostru i-a tinut mana italianui pe gatul lui in timp ca cadea, dand senzatia ca incerca, chipurile, sa scape de mana de pe gatul lui - chiar si asa 11m "aproape clar" )
ba maimutzoiule, de ce nu scrii ca erau bani, s-ar fi vandut mai bine decat "lucruri promotionale"...be bine suna bani in plasa cu sigla frf =))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.