Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Joburi care te scutesc de armată în cazul unui al treilea război mondial
Libertatea
Parol maestre! problema e ca nu se vrea curatzenie pentru ca totul e manipulat politic, si in politica gasesti coruptie la nivel inalt
Eric,Wesley,Tony(u cluj)-daca ar vrea,Fatay(la fel ca in cazul lui Tony...)-nu prea avem solutii in rest! Romania are jucatori bunicei,in aparare,in poarta nu sunt probleme,acum mijlocasi de creatie avemin forma si au mai aparut-Sanmartean,Tanase,torje,alexe, in atac am avea probleme dupa parerea mea caci in afara de vesnicii Mutu si Marica-nu avem pe altcineva-Bogdan Stancu nu este o solutie,Bucur nu prea,deci oricum nu avem...de aici si importul de straini in campionatul romanesc,jucatorii romani nu prea marcheaza-de aceea apare tineri straini gen Traore,Tony,Fatay-pt ca Sburlea,Alexe,Costea.Liviu Ganea,Bus-nu confirma,nu au lovituri sclipitoare,sunt plafonati...poate Tucuddean ar putea
Care nemti mai fratilor ca ei si in ziua de azi se chinuie cu fostul DDR , nu va vor nici gratis , stii cum este ? Fiecare sa-si faca curatenie in casa lui , mai lasati vecinii !
eh, asta e deja dominatie teritoriala ce vrei tu :)) intr-adevar, chiar si ungurii daca ne-ar cuceri tara ar face din ea ceva mai bun decat este astazi. Sa stii ca nu m-as intrista daca as stii ca nemtii ne ocupa tzara de maine, ba chiar as sari in sus de bucurie, am scapa de Basescu, am scapa de mafie, de tot raul si ne-am ridica economic impresionant de mult. mda, ai ideii bune :))
Messi, Ronaldo, Neuer, Higuain, Neymar
sa il naturalizeze maghiarii pe el si sa ne scape de acest mafiot. deasemenea ar trebui sa se inceapa negocierile cu guvernul indian pentru repatrierea tuturor indienilor din romania,asa vom scapa de toate ciorile de sub pod (jucatori,antrenori si suporteri).
Aprob pozitiv, coane!
Marcos Antonio
tu trage acolo din trabuc nu mai tot mieuna atata.. :))
ZADKIEL ? PROFESORE ? UNDE ESTI ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.