Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
Tocmai nemții au ajuns să se plângă?! » Marea problemă a lui Nagelsmann: „Fizicul e dificil de antrenat!”
0
Cât a ajuns să coste un bilet la Portugalia - Croația » Prețul s-a dublat în câteva ore
0
Veste excelentă pentru Germania » Titularul s-a antrenat înaintea meciului din șaisprezecimi
0
Cine e românul care are cele mai multe goluri la Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Interesant ca ne trezim doar cand cutitul ajunge la os. Spuneti-ne va rog domnule jurnalist. Banii din calificarile echipei nationale din anii 90 pana a venit Burleanu...unde s-au dus? In anii aia se construiau in occident bazele , scolile, infrastructura pt fotbalistii de astazi.DE ASTAZI. Sandel al nostru ce a facut in anii aia? Sunt curios. Pana acum, nu raspuns nimeni. Gazeta nu a facut nici " o investigație în care explica" unde s-au dus banii din calificari. Optimi mondial 1990, sferturi mondial 1994, optimi 1998, Grupe euro 96, optimi euro 2000.. Ca tot vorbiti de bani facuti de nationala mare. Nici nu e foarte greu de vazut cati bani am primit. ne puteti ajuta cu raspunsuri???? Sau continuam sa cerem demisia lui Radoi ca niste ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa este. Cand sunt numiti politice nu poate sa fie un rezultat bun.burlan e mai nociv decat nasu. Pentru ca nu stie fotbal. Nu aduce plus valoare si s a baricadat cu rebu.turi. 7 ani de umilinte ,dezamagiri,infrangeri istorice cu albania si armenia,cu norvegia la scor,cu islanda.... Cat noroc am avut la tragerea asta la sorti si degeaba. Trebuie ca acesta sa fie momentul 0. Sa i fortam sa si dea toti demisia. Nu e doar ra2 de vina. In primul rand e ranji.tul de stoichita,zici ca i iliescu la zambet. Hagi sau Dan. Atat. Nici Oli nu ar face mare branza,e tot din acelasi aluat cu ra2. Sau ***. Sa fie circ pana la capat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai si ce facem? Ňu iesim in strada? :)))
Bravo Tudor. Cel mai bun articol vazut in GSP in ultimul timp. O mare greseala a tuturor (inclusiv a presei) a fost faptul ca s-a trecut foarte usor peste faptul ca omul asta nu are experienta de nici un fel. A ajuns nationala un fel de FIFA 21 pe playstation. Suntem jalnici. Si trist e ca semnalati asta doare dupa esecul care era clar ca o sa urmeze. Oare nu era previzibil? Toata presa i-a cantat in struna d-lui Mirel. Sa recunoastem si asta. Toata presa lauda regula U21 camd nicaieri in lumea civilizata a fotbalului nu exista asa ceva.
Alegerile de la FRF au fost normale pentru Romania,ca si pentru orice tara africana.Competenta este un criteriu de decadere, nicidecum de accedere la o functie de conducere.Nu are rost sa ne amintim cine a votat, pentru ce avantaje a votat si cum a votat. Sper sa ii manance falimentul.Doar asa dispare Burleanu.E adevarat, mult mai bogat decat a intrat in fenomen.
Treaba e foarte simpla, Burleanu poate fi dizlocat de la FRF fara voia celor care l-au pus doar daca iese lumea masiv in strada.
Tudore,niciun comentariu,m-am ridicat si te aplaud ca la spectacol,cel mai bun si taios articol de cand exista gsp,exceptional!SERVICIUL ROMAN DE ...FEDERALI!
Perfect adevarat. In societatea romaneasca exista vedete ca Alex Velea, Jador (manelistii astia mi-au venit in minte acum) sau alte nulitati, emisiuni de o mizerie greu de inchipuit, cum e "Acces direct", oamenii mor in incendii prin spitale sau sunt injunghiati de tot felul de *** care isi fac singuri dreptate... Iar peste toate troneaza o mare durere in ***. In conditiile astea, pe cine sa mai intereseze sportul? Important e sa faci banu' gros, eventual cu cat mai putina munca. Iar sportul nu-l poti pacali, nu poti sa-l faci pe YouTube sau pe TikTok. Romania 2021...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect articolul ! Prioritate lui burleanu este fotbalul feminin. burleanu a reusit sa acceada in lumea lor, e tara lor, au resursele lor, controleaza tot. Daca muzica ar fi fost simpla, de exemplu, am fi vazut si acolo amante, nepoate si balerine. Asta nu sw poate, filarmonica a scapat, e a profesionistilor. Sa ne fie rusine noua, Laucescu, Hagi, Popescu...au fost si sunt batjocoriti de niste impostori. Va mai amintiti sufletul lui Hagi, cand facea un ocol pe la Bucuresti, dupa victoria si calificarea din Tara Galilor, numai ca sa se vada cu suporterii ? Asta merita Hagi, sa fie umilit de vulcanizatori si securisti, de stoichita si vochin ?? Natie esuata, care merge spre nicaieri...
Oricum am da-o, oricum am coti-o la FRF, ca si la FRH si FRR nu exista onoare. Cum sa renunte Burlanu' la ciolan? Cu ce sa se mai ocupe? Ii e teama ca ne pierdem fara conducerea lui inteleapta. Dedu, n-are cum sa-si dea demisia pentru ca fara sinecura asta e nime'n drum. Petrache e un specimen soios sustinut politic, la fel de incompetent ca si ceilalti doi, dar inca si cu pretentii mai mari, vrea un stadion numai al lui, pacat ca nu i l-a guvernul facut in curtea proprie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.