Alte știri din fotbal
Cristi Borcea e brutal cu „tricolorii”: „Ei sunt prieteni cu fotbaliștii!” + Pe cine vede viitor selecționer: „Să ne rugăm de el”
2
A dat cozonacul pe sushi » „Tricolorul” cu 31 de selecții a explicat de ce a ales Japonia de Sărbători
1
Interes reactivat! Specialistul în mercato dezvăluie cele 5 cluburi care îl vânează pe Louis Munteanu: „Planul era simplu”
4
Reapare moda „sateliților” » Știința dă jucători la Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Lovituri de departajare în Arsenal - Crystal Palace » Aflăm semifinalele Cupei Ligii Angliei
1
Accident cumplit la schi: fotbalistul de 34 de ani a căzut din telescaun și și-a pierdut viața. Soția lui a fost rănită
1
Fiul lui Ganea a plecat din Ungaria, după 37 de meciuri fără gol! Tatăl lui vine cu o altă variantă: „Din cauză că e român”
2
Ce-a fost asta?! A lăsat Superliga pentru Cupa Africii și s-a făcut de râs: „Calamitate”
2
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
5
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Deplasarea Polului Nord magnetic al Pământului s-a accelerat dramatic. Cum ...
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Mesaj pentru Ilie Bolojan din Parlamentul European: „La conferințele de ...
Libertatea
piti lasa echipa si dute la taticu becali si sugei tita.de cind vin oile p..li sa joace footbol astea.gujtiditi de stelisti sint ca si femei fug la cioban si pling ca au fost violati in cur.sau cum toti ciobani sint zoofili se stie nu ii arde becali la cur.
numai pentru lllorena si tot merita trica la nationala.Ea o sa aduca liniste printre “parasutele” de sotii ale fotbalistilor de la nationala. Hai tritirica da-ne-o si noua o tura doua..... de stadion, nu de altceva...ca nu merita. Si nu “treschimba” trica , pentru ca tu esti " EL FenoMAIMUTAOM". te rog nu te schimba. Asa carcter ca al tau numai in regnul m…… mai gasesti.
Marica mai bine s-ar apuca sa joace fotbal in loc sa isi faca site personal...Sa dovedeasca faptul ca isi merita locul la nationala.
Asa-i romanu' ( Pitzurca ) e condus de niste principii ( de V. si j. Becali ) Dl pitzi e docil ( mintal ) e un strateg mhare pacat ca masa nu l-a lasat sa faca scola numai barbutu i-a fost capu ... Pe masa de pitzi ...pe vremuri canta stadionu' Pitzi pitzi lasa-ne si ne-a lasat poate si acuma ne lasa fara vreun punct la Ierupene sau cu 1 punct ca si steaua in grupe
Prere de rau ptr Trica,asta este mergem inainte fotbalul la nivel national nu sta in unu sau altu.Iar in cel priveste pe Piturca a procedat foarte corect, avind in vedere ultimele reacti in terensi declaratiilepe care le-a facut.PROBABIL ca acesta este nivelul de ...a lui Trica;si la ce sa te astepti ...uite la declaratia pe care a facuto in legatura cu decizia lui Piturca de a nu-l convoca...;pai stimabile Trica daca nu te poti schimba{?},atunci sa nu ai pretenti pina {nu-ti pui la punct}......
trica daca era ceva de capul lui se vedea pana acum. Nu credeti? Asta in afara de caracterul infect pe care il are.
danstelistu macar taci ca Trica ii de 2 ori mai bun ca dica sau alti stelisti care nu meritau sa fie convocati la nationala... asa ca ciocu mic ... Hai Dinamo!!! " meritati sa fiti injurati " :))
lasati k merita. .... dak se ia in gura si cu lacatus !!!!
Uitativa cine sant impresari jucatorilor la echipa nationala si apoi vorbiti piturca este vioara a doua[vioara intai sant becali si federatia]cu jucatorul care a luat rosu in amicalul cu israel cum ramane.
Pt ionut. un jucator ca trica e predispus la rosu. sa ne aducem aminte de jean vladoiu, care avea acelasi caracter (nervozitate), ce a facut cand aintrat la cm. mi se pare corect sa nu vina la lot jucatori "periculosi". Bv piti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.