Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Piti, ai totusi jucatorii Stelei! pe Sapunaru de ce nu il convoci? de ce nu joaca Latovlevici pe stanga? de ce n-a jucat Tatarusanu titular in locul lui Pantilimon care n-are jocuri in picioare? de ce a jucat Gardos titular desi e rezerva la Steaua? de ce nu ai jucat in spatele lui Mutu cu Maxim-Chipciu-Torje cum voia toata lumea? pai aproape toata echipa de start e formata din jucatori de nu joaca la echipele de club sau de petarde gen Stancu. Stancu nu mai e de mult timp ce a fost la Steaua si nu marcheaza in Turcia decat din penalty. oricum, ai si dumneata un merit ca ai ochi la jucatori si ai promovat destui de la Pandurii si nu doar pe ei, ci si pe Chipciu, Matel, este adevarat..
Nici la nivel de selectioner nu stam prea stralucit, dar asta-i situatia.
Steaua bate pe Chelsea si pe Ajax totusi... nu se intampla asta in trecut... sunt doar scuze.
Totusi piturca are dreptate in ceea ce spune despre dragomir si despre presa romaneasca.
Are Piturca pacatele lui dar are dreptate...liga noastra chiar e una dintre cele mai slabe din istorie anul asta...in afara de steaua, toate sunt la pamant anul asta...dinamo pare sa-si mai revina usor usor
cata spaga ai luat nea Piti sa-l tii 2 meciuri in teren pe Bogdan Stancu?
inca sunt sub noi!! la ce centre de copii si juniori au in zece ani ne vor calca pe cap!!!!
da caine prost dar specifica ca acest selectioner te-a calificat la doua turnee finale de seniori si la unul de juniori!!! caine prost lipsit de logica... aaaa.... faptul ca publicul nu place omul Piturca este altceva!////..... nici Mourinho nu este un antrenor placut...dar are valoare! ... (o comparatie privind persoanele si caracterele lor,,,nu valoarea lor ca antrenori)
Da de campionatul Ungariei ce mai zici mah?Sunt sub noi,deci la echipa nationala tot sub noi trebuie sa fie!
Problema e ca avem cel mai prost selectioner posibil. Cand te uiti cine antreneaza nationala A TREIA OARA chiar ca nu poti ajunge la alta concluzie decat ca suntem la pamant...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.