Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
NU MAI CUMPARATI GAZETA. ESTE IMPOTRIVA STELEI PT TOTI STELISTIEU AM CUMPARAT MII DE ZIARE(GAZETA SPORTULUI)DAR DE AZI M-AM HOTARAT SA NU MAI CUMPAR NICIODATA ACEST ZIAR.SCRIETI ACEST MESAJ PESTE TOT HAI STEAUA
bai belogea,la un libero conteaza plasmentul,nu viteza.Nu mai vorbi de fotbal ca esti paralel.
domnule piturca in penuria de protasov, mourinho, wenger,rijkard,benitez,ferguson, esti bun si tu, mai ales daca ai sustinatori ca agramatul de dragomir.nu zic ca nu esti bun, dar sa te apuci sa dai sfaturi in stanga si dreapta, oricui, chiar daca nu ti se cer e prea mult.as fi de acord cu tine daca i-ai da sfaturi de diplomatie, demnitate, filozofie, logica domnului becali mai ca as fi de acord; cand jucai la steaua de asa ceva ai avut parte: de un lord pe banca si de altul in conducere.
STELISTI speranta moare ultima Si voi ODATA cu ea NU mai visati, ii clar CFR Cluj CAMPIOANA ROMANIEI
MIREL RADOI nu are fatza de echipa mare el trebuie sa joace in divizia B de ce nu il vinde GIGI ca nu il ia nimeni nici U Cluj nu cred ca are nevoie de el in divizia B
daca ma gandesc mai bine Steaua a luat mai multe puncte de la Ceahlaul decat de la buzau. asa ca......in b cu ei.......
Aceeasi parere o am si eu Belogea . Dar , pt a avea un campionat corect ar trebui ca Nasu , Corleone , Lupescu si ar mai fi cativa sa plece de la FRF si LPF . Altfel tot timpul vor fi blaturi , brichete , suspendari pentru doua cuvinte ( si alea adevarate ) , arbitrii trimisi cu lectia facuta ,...
steaua la piatra neamt ce 11m a primit ,cu iasul acasa, urziceniul cfr 11 neacordat mioveni fara 8titulari,cu rapidul,cfr nu a castigat la masa verde.adevarul este ca acest campionat ar fi trebuit sters nimeni nu merita sa castige.
Pt. Spark : Cate puncte a luat Steaua in meciul cu Buzaul ? Pt. Nike : Intr-adevar , ca si suporter stelist imi este rusine de cele doua meciuri , dar oare cate puncte a luat CFR cu ajutorul arbitrilor ?
ma radoi vrei sa pleci afara si nici cu avans de 10m ieri nu la-i putut ajunge pe bratu,vorbeste cu paszkany si in ungaria iti gaseste o echipa dar si acolo trebuie sa faci vizita medicala si sprinturi sau il duci pe bratu sa fuga in locul tau.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.