Comentarii (125)
 •  05 Aprilie 2009, 14:57

BARBUGIU inapt de cite ori l-ai auzit pe Cruyff spunind la televizor ca el este Cruyff si pe el nu poate sa-l schimbe nimeni?Si totusi Cruyff a fost de 20 de ori mai bun fotbalist ca tine,si antrenor e tot de 20 de ori mai bun.

 •  05 Aprilie 2009, 14:53

Ai pierdut aceste meciuri pentru ca esti un incompetent si un ratat. Nu mai cauta scuze si da-ti demisia. Dar ai o problema, nu? Banii...

 •  05 Aprilie 2009, 14:52

Daca este adevarat ce scrie in acest articol cu declaratiile lui Piturca, atunci FRF are un motiv serios sa- l demita din functie. In orice tara civilizata lua deja Federatia de fotbal respectiva atitudine(concediat pe loc). Piturca esti dator cu scuze fata de fanii echipei nationale si toti romanii de pretutindeni care te contesta!

 •  05 Aprilie 2009, 14:51

putirca, tu chiar crezi ca vei avea viata usoara cu noi? nu mai apuci 2 meciuri pe banca nationalei, barbugiu notoriu!

 •  05 Aprilie 2009, 14:46

bbbarbbbugiu cred ca luat din greseala prea multa coca din portia lui mutu...

 •  05 Aprilie 2009, 14:39

bhai barbugiule!.ti ai permis sa faci betivi si drogati romanii care au venit din toate colturile europei sa vada echipa notionala,nu iti este rusine. Puscariasule,barbugiule,golanule si betiv.Ai uitat!!! repede ce betii facei la lido?da ti demisia!GOLANULE!

 •  05 Aprilie 2009, 14:32

pai printr-un calcul simplu rezulta ca TOATA TARA E DROGATA SI BETIVA..mai ales eu...pleci odata ca mai vrem si noi sa vedem un turneu final in viata asta

 •  05 Aprilie 2009, 14:31

Ar trebui mai intai sa te uiti la jucatorii tai inainte sa-ti dai cu parerea despre noi, suporterii. Mi se pare si normal c-am pierdut meciul cu Austria, cand am vazut cam ce cearcane de betiv notoriu avea Tamas la ora meciului.

 •  05 Aprilie 2009, 14:31

nu iti este rusine nesimtitulle tia cerut demisia o tara intreaga

 •  05 Aprilie 2009, 14:25

Cum de sta la carma nationalei un asemenea allygofren?

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 13
Comentează