FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - BELGIA, MIERCURI, ORA 21:00, ÎN DIRECT LA ANTENA 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Impresarul lui Denis Drăguș, noi detalii despre transferul la FCSB: „Este mândru și onorat”
0
Abia așteaptă să joace cu FCSB: „Nicio echipă din România nu poate să facă asta”
0
Fundașul care a negociat în iarnă cu Dinamo a fost prezentat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Fostul jucător de la FCSB e dorit înapoi în România: „Stăm de vorbă 100%”
0
Știri din fotbal internațional
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Mourinho spune că Portugalia e o națională mediocră fără Cristiano Ronaldo
0
De necrezut! 11 jucători de la Arsenal s-au declarat accidentați și au părăsit cantonamentele echipelor naționale
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Cand Marele Hagi spune ca daca ar fi antrenorul nationalei, ar incepe fiecare joc cu ochii inchisi cu Sanmartean inainte, vaca de Piturca nici nu-l convoaca. Macar sa-l cheme sa-l vada la antrenamente cum se misca, sa-l tina pe pe banca si sa-l bage ultimele 15 min si la fel si cu Rusescu... nu stiu ce sa mai zic. Dar va spun eu ca o sa-l convoace in continuare pe Cocis, poate ii recheama si pe Codrea, pe Florentin Dumitru, Pompiliu Stoica, Block Notes ... si cu siguranta o sa revina in forta la anul Banel, ca sa ne fie cu noroc !
Poate ca era greu sa se lupte in atac cu Adi Ilie si Viorel Moldovan, dar cu siguranta reprezenta prima varianta in caz de schimbare pentru cei doi. Intr-adevar Hagi facea legea la echipa nationala, dar la loviturile libere din apropierea careului de 16m, Jean Barbu avea o rata de transformare considerabil mai mare decat Hagi. Si ma gandesc la meciul cu Croatia cand Adi Ilie, Viorel Moldovan si Hagi au fost muci, daca l-am fi avut pe banca de rezerva pe Barbu, la cate lovituri libere am irosit... Si nu spun ca era bun doar la lovituri libere, avea viteza si sut de exceptie. Pacat ca si pe vremea aceea erau looseri ca Piturca, cum a fost si antrenorul chizdii din Mexic '70... ufff ce pacat !
Sau de tine Piţurcă că care (sic!scuzaţi cacofonia!), ai stat în umbra lui Cămătaru. N-are nimic, prost ar fi Raul de România să mai vină la naţională cu tine antrenor. La anul viitor va conduce atacul lui Marseille, iar tu nu vei fi decât un vis urât care ai îngropat trei echipe într-un an: Steaua, Craiova şi Naţionala României.
Piturca....provoci greata!!!!
Nu stiu cum il mai rabda pamantul pe asta . Un antrenor mai slab ca el..trebuie sa te chinui serios sa gasesti . Rusescu merita convocat ... chiar daca juca doar 10 minute pe final, dar trebuia chemat la nationala. Este un baiat cu bun simt, si da tot ce poate pentru echipa pe teren.
bine ca-i convoaca pe aia care nu sunt in forma! e prea incapatanat, ce sa-i faci?, crede ca e antrenor la piTZURCA!
PITURCA ANTRENOR DE RAHAT,pai pana acum MARICA, STANCU SI GROZAV, NU AU MAI JUCAT LA nationala? Convoaca golgheterul ROMANIEI fraier ce esti, ii un amical unde poti testa si alti jucatori, nu numai vedete de doi bani. RUSESCU ar trebui se te refuze altadata, asa cum o fac si altii, gen RADU STEFAN, PITI esti un looser de antrenor
Rusescu nu , Sinmartean nu , cu cine vrea boul asta oltenesc sa faca nationala nu se stie. Dupa cec o sa o ia pe coaja si cu Belgia , sigur va apela si la ei.
Asta este mentalitate de barbugiu !!!
Asa m-am saturat de mascariciul asta care le stie pe toate si care nu accepta nici un sfat, încat sincer nu o sa ma mai uit la Nationala. Nu-l iei pe Rusescu la echipa dar iti iei in continuare gloabele tale, oftezi dupa Mutu continuu si mai spui ca vrei sa reconstruiesti echipa. Mi-e sila de tine domnule Piturca desi domn este un cuvint prea mare pentru tine!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.