Comentarii (11)
 •  13 Octombrie 2008, 00:35

la 2-0 ti-au schimbat zarurile de ti-ar schimba si salariul sa-ti dea vreo 200 de euro pe luna sa vedem tot multumit ai fi.Din 9 posibile ai facut 4 puncte carate si sa nu mai auzim de tine

•  13 Octombrie 2008, 00:08

Normal ar fi ca antrenorul sa fie una cu echipa si sa stie de ce fac ce fac jucatorii in teren. La noi e o situatie anormala, in care antrenorul nu stie ce fac jucatorii in teren si se detaseaza de ei. In fotbal primul vinovat e antrenorul si apoi jucatorii. La Piturca insa se vede ca este invers. Oare cate chestii sunt pe invers la domnul Piturca???

•  12 Octombrie 2008, 23:58

ba pitzipoanco, gol luam oricum, ca ne-au calarit aia pana au egalat...asta se intampla daca ii astepti la 25 de m de poarta

•  12 Octombrie 2008, 23:34

cred ca meciul putea avea alt scor si implicit alt final daca si jucatorii si dl piturca ar intelege macar de acum incolo ca o partida in general are 9O minute si trebuie sa o joci nu doar 17 minute dar asta e prostia romaneasca oarecum suferim toti de ea

•  12 Octombrie 2008, 22:52

echipa pacii de acu incolo jur ca tin numa cu germania.. bag picioarele in ea de tzara de cacat cu oameni de cacat si echipa idem

•  12 Octombrie 2008, 21:56

nu se poate sa faci o tactica asa de proasta.de ce ne-am retras in halul asta?si piti sa nu zica ca jucatorii au facut pasul inapoi.e incredibil.mai bine jucam fara tactica in meciul asta.piti da dovada ca nu are caracter:in locul lui imi dadeam demisia.

•  12 Octombrie 2008, 21:55

DAR CUM SE POATE SA DAI ASEMENEA GOLURI?! PENIBILULE!!!

trebuia sal scoti an adoua repriza daca stiai ca are probleme medicale Lobont dar asa ai dat cu stangu an dreptu FILOZOFULE sau (antrenor)fricos

•  12 Octombrie 2008, 21:44

Piturca, dute la cules de capsuni si nu ne mai aburii pe noi cu PENIBILITATEA SI LIMITA creierului tau plin de influente si dedesubturi. Noroc cu CFR Cluj sa'ti arate un jucator ca MURESAN in CREIER ca altfel nici acum nu il vedeai. Vezi numai jucatori din echipe cu valize si brichete, PENIBILITATE CE ESTI!

•  12 Octombrie 2008, 21:42

Dc nu-i mai cereti demisia?ziaristi curcani!