Alte știri din fotbal
Joyskim Dawa, tot mai aproape de plecarea de la FCSB
0
Gigi Becali, prima reacție după conferința lui Radu Miruță: „Am vorbit cu ministrul. A intrat în peștera cu tâlhari!”
4
După Craiova, încă un club din Superliga protestează la adresa modificărilor la Legea 4
0
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
1
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius au fost reuniți în reclama celor de la LEGO » Cine a câștigat „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Dacă se va juca ca până acum, nu avem nici o șansă de calificare ! De ce ?! Foarte simplu, pentru și alții vor aceasta, adică Norvegia și mai ales Suedia, echipe care vor face totul ca să ia punct(e) in România! Iar dacă noi ne-am chinuit cu Malta - ce contează ratările - ce vom face i ultimul meci de acasă cu Suedia ? Vom trăi cu speranța că poate Spania ne va ceda un punct acolo ?! Vom fi depășiți la golaveraj cu siguranță, de cele două echipe scandinave. Uitati-va la meciurile rămase. Nu am ce contesta, Federația, cu oamenii din spatele ei, au ales un om ; putea fi altul, poate mai capabil, mai pregătit, dar nu a fost să fie așa, cum nu mai este de ceva timp bun la echipa națională și nu ne rămâne decât să asistăm la un posibil alt eșec și ce va mai conta că Guriță își va da demisia, că oricum tot acolo vom rămâne, in lumea a treia a fotbalului și nu pentru că nu mai exista echipe mici și mari, ci pentru că cei care conduc fotbalul românesc nu se gândesc decât la profit, iar acesta sa fie cat mai rapid și consistent ; nu investesc in viitor decât prea puțin și fără cap ! Trist, ca și tot ce se întâmplă în țară. Apropo, știți ce populație au Malta sau Feroe ?
Greseste ca se ia dupa presa!Care e asmutita de Becali!Nemultumit ca nu-i baga marfa!De aia a fost bun Piturca!
Ați ajuns sa îl comparați pe Contra cu Alegri... Asta da jurnalism!!!!
4-3-3 este sistemul care trebuie studiat, invatat si rulat rapid. In meciurile cu Suedia si Norvegia ne trebuie macar 4 puncte daca nu 6!!! Pe careva dintre cele 2 echipe trebuie s-o stopam. Preferabil pe Norvegia. Nu mai este timp! Gurita, ***!... Preventiv.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Demisia, oricum e slab antrenor iar ca selectioner e PRAF.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.