Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a sunat pe Mircea Lucescu: „Când începuse cu boala. Asta i-am propus”
0
Gigi Becali, derapaj la adresa unui fotbalist din Superliga: „Un dobitoc” + Le face echipa altor doi antrenori: „Cum te aperi, mă?”
0
Universitatea Craiova i-a răspuns dur lui Mititelu, după interviul din Gazetă: „Elucubrații ale cetățeanului”
0
Scandalizați în direct! » A costat 20 mil. €, bani publici, dar nu mai funcționează: „Merită să ne mai agităm?”
0
Știri din fotbal internațional
Situație critică la echipa lui Andrei Rațiu: „Nu avem nici apă caldă la dușuri”
0
Adversarul României din play-off-ul de CM 2026, acord până în 2030 » Se anunță spectacol la semnătură
0
Genoa - Napoli, în etapa #24 din Serie A » Echipa lui Dan Șucu, față în față cu campioana Italiei
0
Cristi Chivu are un titular vulnerabil la vară » Pentru ce sumă poate fi transferat și de ce n-a plecat în ianuarie
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
„Dezbrăcați în ger, legați de copaci, atârnați cu capul în jos, bătuți și ...
Libertatea
JD Vance, huiduit la Jocurile Olimpice de iarnă, în timpul Paradei ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
Propagandă deșănțată. De fapt Putin nu a interzis nici un meci al Ukrainei cum susțineți. Postul TV Match a transmis meciul României cu Ukraina in toata Rusia si va transmite toate meciurile de la CE fara exceptie. Interesati-va sau consultati trei surse diferite inainte de a publica neadevaruri!!! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vai tu, da ce pățiși de vrei leacuri?...oricum ici-șa nu avem, meri la potică dacă vrei leacuri, conspiraționistule
Medicamente, medicamente ... :))))
"Presa" din uniunea sovietica n-ar fi buna nici macar de-mpachetat pestele *** !! :))) De fapt am auzit ca produc ucrainenii din ea, hartie igienica !? ;)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ieftină, da himarsurile, javelinele, patrioatele sau curentul gratis pe care le-a primit Ucraina de la xatu lu ficus, alea nu sînt ieftine...după ce le dădurăm atîtea ar fi fost culmea să ne bată la fotbal, mai ales că avem antrenor prunc de general...belgienilor nu le-am dat nimic, o să ne dea ei
Rușii sunt și mai ieftini, de doi ani jumate se chinuie sa bata Ucraina. Vai de steaua lor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.