Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „În afară de doi jucători, toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Nu stiu de unde ai scos o cu 2 goluri in la liga,are unul in cupa,intr un meci in care a castigat echipa cu vreo 5 0,a ratat un penalty,are o pasa de gol.Da ,a venit dupa o accidentally de un an,imprumutat la o echipa slabuta unde joaca minutele.Ce titular in meci important?e fotbalist de duzina,gasesti o gramada ca el la noi in campionat.E serios se antreneaza,deci e fotbalist, dar simt, talent,nimic,cu poarta in fata a incercat sa paseze,mingea a revenit norocos si a inscris.Nu e vina lui,e vina lu tacsu care alta varianta de la doi ani nu I a oferit.S a nascut I au pus mingea in mana si toata lumea a sous cq ce mare fotbalist o sa fie!Cine ii dadea la picioare la noi in campionat?nimeni nu avea curaj sa l bruscheze,titular la echipa lui tati,l a si rascumparat de la fiorentina ca juca in primavera.Ce jucator a mai fost asa privilegiat?fotbalul e pt copii saraci si copii care au de demonstrat.Macar de l lasa sa joace pe alta pozitie...nu o sa l prinda 31 de ani pe teren.E milionar,putea sa viziteze lumea sa faca facultati,cele mai bune din lume ,sa citeasca sa se dezvolte mental.Arunca Hagi pe el ca Ianis a ales fotbalul,pai ce sa aleaga daca numai asta avea in jur?Pacat de el...nu s Ianis Hater ,n am de ce,dar saracu e mediocru.
Ianis vine după o accidentare foarte grea, după care unii chiar au renunțat la fotbal. Nu cred ca ai făcut sport/fotbal, ca să știi ce înseamnă accidentarea asta, pentru un sport în care folosești extrem picioarele/genunchii. Chiar și asa, după accidentare, a reușit 2 goluri și o pasă de gol în 10 jocuri in La Liga, la o echipa ce se bate la retrogradare, deși nu joacă titular. Din cei enumerați de tine - Coman, Ștefănescu, Moruțan, Mihăilă - poți sa îmi spui care sunt mărețele lor realizări pana acum, fie la echipa de club, fie la naționala? E ușor sa vorbești din auzite, dar care sunt concret faptele, argumentele?
Ianis estre o frana in exprimarea nationalei !!!! Exista baieti mult mai buni dar care trebuie sa stea pe banca ca sa joace el : Mihaila , Morutan , Coman , Allibec sau Stefanescu au 10 clase peste el ...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.