Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Loretta zici. Loredana Groza ii da clasa la orice ora. La 60 arata mai bine decat la 20.
Degeaba are R7 bilioane, dacā nu are doxa lu’ Nea Țiri. Varsta nu iartă pre nimme? Întreabă pe Loretta, si mai vorbim. Cum a zis și Lenin: învățăm, învățăm, învățăm.
Trista incrancenarea cu care a vrut sa intre in istorie. In rest, varsta nu iarta pe nimeni.
Se duse și Ronăldel, săracu’, zici că nici n-a fost.
Of of of of, sufletul tau bun!!
Banuiesc ca nu se duce pe 2 lei pe luna , nu ca ar juca de mai mult .
Incerc sa-i fac mai buni decat sunt, Vardy. Slabe sperante.
Normal ca-ti pierzi mirosul pentru gol cand alergi cu pensionarii contra unora ceva mai buni decat alti pensionari din defensive de la UTA, U Cluj si Chiajna. Asta nu prea intelegem noi, s-a tot vorbit si la nationala de nu stiu ce mari vedete de prin superliga noastra ca n-au fost convocate... sigur ca joci altfel cand nivelul e mai crescut. Mie mi se pare ca oricum au fost prea multi convocati din campionatul propriu, plus inca cativa gen Alibec, plecati in afara practic la mai rau decat se joaca aici.
alibec zero barat in fotbal ar fi bine sa se pensioneze alui bec
Pai e liber de contract, ce bani? Plus ca turcii au bani, nu asta le e problema.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.