Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a anunțat noul transfer: „E la Cluj, face vizita medicală”
0
După Farul - Dinamo 2-3, Ioan Andone s-a convins: „Este numărul unu în România”
0
Legenda lui Dinamo are o singură nemulțumire: „Nu e ce trebuie. Dar am încredere și vă spun de ce”
0
Acuzații-șoc! Jandarmeria din Constanța susține că ultrașii constănțenii au încercat să meargă peste fanii lui Dinamo!
2
Știri din fotbal internațional
Salvarea pe teren, după ce s-au ciocnit cap în cap! » Unul și-a pierdut cunoștința, altul s-a ales cu o fractură
0
Cristi Chivu va purta azi torța olimpică! » Antrenorul lui Inter, „coleg” cu o campioană la US Open
0
Primul mesaj transmis de Ter Stegen după accidentarea suferită: „Pauză. Am decis să...”
0
Arbitrul și-a cerut partenerul în căsătorie pe teren, acum îl caută Parchetul!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
O româncă a mers într-un supermarket din Ucraina și a arătat ce prețuri ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Cum sa nu existe Chipciu?!Chiar nu l-ai vazut cand pierdea orice minge ce ajungea la el,sau nici macar cand,cu inteligenta lui ce se apropie de genialitate,ii lua picioareungurului ala jegos,care tocmai asta astepta,si le dadea prapaditilor alora sansa sa plece cu un punct de la Bucuresti!Chiar nu l-ai vazut?!
O sa joace fara probleme la Steaua tot meciul si o sa alerge triplu si el si Chipciu si Tanase si Rusescu !!!
din acel moment romania a jucat in 7 jucatori de camp! maxim si chipciu nu au existat in joc...
nu stiu de ce va cacati pe voi ?! 3,14tzurca a bagat exact echipa dorita de suporteri, cu maxim, sanmartean, chipciu, rusescu, kiticat, fara tanase sau b stancu etc ! asa ca ce cacatu' meu mai vreti ? atat putem, asta suntem, impacati-va cu ideea !!!
Asta ne este valoarea,pana la urma este doar un joc.
Mi-a scapat o a treia varianta. Aia in care barbugiul vorbeste atat de clar si logic, in stilul declaratiei de la finalul meciului, incat baietii inteleg exact invers ce le spune. Putzirca le-o fi spus sa atace, dar morfolit si neclar si baietii, derutati, au inteles sa se apere ca asa au facut de atatea ori. Sau, cine stie, or fi uitat sa atace de cate partide au ratat cu fundul in poarta. oricum o dam un lucru e evident: dupa meciul cu Finlanda asteptam cu totii reactia lui Burleanu. Daca nici acum nu demite Putzirca impo tenta inseamna ca e presedinte FRF doar de fatada si altcineva conduce. si poate pleca din FRF asa cum a venit: adica ANONIM SI INCOMPETENT.
Mutu nu are loc, trebuie promovat Chipciu. Poate ciobanasul mai ia ceva bani si pe acest mare talent. De fapt ieri au jucat doar jucatori de la Steaua sau care au fost la acest club de valoare (cu 3 exceptii). Steaua BUCIuresti - WC-ul lui Becali esti.
Numai minciuni debiteaza si ziaristii si fotbalistii. Intai apare chestia cu Sanmartean care nu stie de ce a fost schimbat. Apoi iese Tupirca de serviciu si zice ca e accidentat. Uite asa se creaza haos in capul omului. Intai jucam f bine o prima repriza si apoi dam de pamant cu cea de a doua. Uite asa ca asa vrea muschii nostri. Vorbind serios acum, intelege cineva ce s-a intamplat ieri? Iese Chipciu parca si zice ca nea Pitzi ne-a zis sa atacam sa dam si al doilea gol. Iar echipa iese pe teren si le da al doilea gol ungurilor dar sa-l marcheze ei. Ori Barbugiul e de panarama selectioner si baietii fac ce-i taie capul pe ei si iese circ ca ieri, ori toti mint cu nerusinare.
complet
corect. piturca parca n-a vrut sa castige. a gresit compley si echipa si formula.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.