Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
MIRACULOS! PSG a înviat din nou, condusă cu 0-2 în prelungiri
0
Răzvan Lucescu, pe val » Victorie la scor de maidan în Qatar
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
HAI SALUT MAI CRIS !!! http://romanian.euroteam2008.com/gaurantee.htm Romania vs France Letzigrund, Zurich, Switzerland 09.06.08 475 EUR 375 EUR 325 EUR
Manevra de 2 lei a frf cu agentiile de turism.Poate ne explica vreun atotstiutor cum de se vehiculeaza atatea oferte ,cu bilete la meci incluse,la agentiile de turism.dar de ce n--au fost puse in vanzare de catre federatie si bilete la categoria I.seamana a discriminare baieti....asteptati-va la procese!!!!!!!!!!
@demis: fa o poza cu anunturile pe care le-ai vazut la acele agentii, trimite-o la UEFA si daca aia sunt cinstiti si respecta regulamentul facut chiar de ei, scapam de Nasu' de la FRF, se mai organizeaza inca o impartire a biletelor pt suporterii nationalei la euro si toata lumea e fericita, nu?
Nu putem oare sa-i propunem lui Diaconescu sa dea LIVE tragerea pe OTV ?
FRATILOR VICTORIE AM GASIT REZOLVAREA SA MERGEM TOTI LA EURO 2008. VORBESTE NEA SANDU, CUM CARE SANDU , SANDU ALU MIRCEA ALA DI LA FEDERATIE CARE E MANA CEA MAI MANA DE ACOLO , BINE CI CU NEA IONUT A LU LU PESCU CU NEA BLAT(ERR) SI NOI ROMANII O SA INTRAM DOI PE UN BILET . NUI ASA CA E DE BINE?
@dinamovistul: sunt de acord cu tine ca romanii sunt batjocoriti de foarte multe ori ... la Sofia (levski - Dinamo) am fost batjocorit si eu, dar in situatie de fata, ideea e alta. Daca nu iese asa cum mi-am propus eu, sar repede sa acuz, doar pt ca asa imi spuen presa ... scuza-ma, asta e prostie!
Cris !!! cum iti expici excursi la Euro cu 2200 E (inclus biletele de meci . O agentie respectabila din Timisoara , Cluj , Oradea
mai, Cris ... ma fac nu am vazut ca te iei de scolile mele ... sa te dai scolit sau sa te dai mare cu facultatile nu se face pe un blog de rahat ca asta ... Vrei tu sa-mi spui mie ca aia 1 MILION de nemti au platit mai intai si pe urma ii trage la sorti??? Asta s-a facut in RO si nu a fost o idee rea ca sa dea la o parte pe cei care doar dau din gura ... probelema este ca ne-au zis vrajeli despre situatia rezervarilor facute si acum ne spun ca sunt, de fapt, de 3 ori mai multe ... si-au facut oamenii planuri si rezervari de avion si de hotel - de aici pleaca supararea ... in rest, vad ca te-ai mai dat nitel pe brazda ... asa e cand incerci sa vezi si punctul de vedere al altuia ... bravo tie!
Nu va mai ingramaditi la bilete pt ca oricum o sa fim ciuca batailor. Va aduceti aminte de EURO 96 din Anglia? La fel ....obiectiv titlul european si abia am marcat un gol cu Raducioiu in meciul cu Spania.
1. procedura de tragere la sorti este IDENTICA cu cea din Romania, in toate tarile participante! 2. "cele 11000 de bilete vandute joi" sunt VEHICULATE de presa (citeste articolul de miercuri din fituica asta si vezi daca cifrele inaintate acolo au fost oficiale sau nu!!!) 3. eu nu iti fac deloc morala, mi-e doar sila de cei care au impresia ca lor li se cuvine orice. Iti inteleg frustrarea de a astepta 8 ani sa iei parte la un asa eveniment, dar crede-ma ca nu esti singurul care vrea sa fie acolo si mi se pare corect sa dai sansa cat mai multor persoane sa vada Nationala, chiar si pt un meci! Ca tu ai o alta opinie, doar pt ca stai mult prea departe de Zurich, e numai si numai problema ta. Cat despre civilizatia in care traiesc eu si cea in care traiesti tu (7000km de Europa) - o fi tara aia civilizata, dar tu mai ai de dat niste examene!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.