Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Conflict intre doua "stele" ale fotbalului. Marele Rat si Gigantul Nea Puiu. Daca apare si al treilea astru ceresc, Marica ......... este clar. Si sa nu uitam de...... Burleanu, viitorul presedinte al Fifa, Uefa si .... SUA. Vai de capul nostru la Euro, suntem varza cu carne.
Cred ca mai bun decat ,,tataie duhovnicu' ''poate fi insusi RAT!! Lasa-ne PUIULE, ne-ai transformat in ,,mari pupatori de moaste '' !!!
In urma cu ceva timp M. Lucescu l-a dat afara pe Rat de la Shahtior. Daca era un jucator de fotbal de valoare ar fi ramas... Asa, a ajuns la echipe de mana a II-1. Rat nu va fi niciodata indispensabil nationalei. Este doar un jucator cu fite. Cu sau fara el nationala va juca... in stilul impus de Puiu.
Doar nu vrea prea-cucernicul întâie-stătător de stadion la Voluntari să mai dăinuiască și după *** din Franța ... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Filip este cu 3 clase peste RAT! Omul asta este samanta de scandal. Aduceti-va aminte ca pana si Lucescu, care este un tip cerebral, l-a dat afara de la echipa!
Viitorul presedinte FRF ar trebui sa oblige echipele de club MACAR din liga 1 sa aibe o scoala de fotbal decenta cu toate conditiile si sa ajute copiii sa creasca in fotbal. Plus o lege prin care sa se puna o limita de 2 jucatori straini pe echipa ( asta sa-i obligi sa se investeasca in scolile de fotbal si sa caute tineri peste tot)...sa vezi in 10 ani ce nationala ai. Ca schimbi un antrenor..nu rezolvi nimic.
Ratz-shobolan in germana-este expirat, depasit total. Numai aere, fitze de mare fotbalist si...nu este! Steliano Filip ar fi cu 3 clase peste dinsul, chiar daca joaca la dinamu si kasketa nu are ochi pt fostii sai rivali.
avea dreptate Dragomir , daca Chipciu avea un antrenor la juniori care sa il puna sa joace fundas dreapta , Chipciu era acum un fundas dreapta de exceptie .
si sunt tot felul de mijlocasi de banda limitati . Toti copiii vor in atac . Fundasul dreapta e pt prosti (cred ca asa gandesc ) .
oricum faptul ca nu avem noi un fundas bun spre foarte bun dreptaci de banda e una dintre marele enigme ale fotbalului romanesc . Nu numai ca am avut mari jucatori pe acel post , dar ce dracu e asa de greu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.