Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Are dreptate Burleanu atit Sandu cit si Lupezcu au *** cit au putut dun banii frf dar nici un ziarist nu se o oseste sa cerceteze si sa scoata la lumina toate mizerile facute de cei doi.Asta e Romania o tara de hoti si oameni care manipuleaza.Nu sint fan Burleanu dar nici Lupescu asta nu e mai bun tot nu va face nimic la fel ca si Daum.Totul pleaca de la societate si nivelul dw saracie in care ne aflam.Restul sint manipulari si prietenia ale ziaristilor fata de Lupescu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu tot respectul, daca crezi treaba asta te pacalesti singur.
Cu tot respectul, pe unii atata va duce capul sa intrebati. Da' ce anume se poate vedea dupa 4 ani de mandat la un presedinte de federatie? Se vede defapt unde se afla, dupa mult timp in lupta pt calificarea la Euro U 21, dupa introducerea regulii Under 21. In rest unde sa se afle, ca la nivel inalt, schimbarile de acum ar trebui sa se vada peste vreo 10 ani, ca nu-ti produce nimeni fotbalisti sa iei tu titlu mondial dupa 4 ani de mandat. Acum se vede unde se afla fotbalul romanesc dupa vreo 20 de ani cu Mircea Sandu defapt. Mai incolo putem trage concluziile si pt Burleanu.
Crezi matale ca nu candideaza... nu cred eu ca degeaba nu sta deoparte.
Incredibil ce zice Sandu! Totusi, dupa declaratia sa inca nu e cercetat penal? Ca mi se pare efectiv o marturisire, practic recunoaste ca facea mizerii la federatie. Deci dupa parerea sa, FRF era firma lui unde facea absolut ce contracte dorea el cu cine dorea. Practic el considera ca pt ca el avea firma sa, FRF, coruptia era absolut permisa la nivelul acesteia. Isi arata si limitele intelectuale, nu doar caracterul mizerabil.
Sulimoc , este adevarat ca m-am grabit la unele cuvinte , se pare ca tu esti buhnita de tastatura , singura meseria pe care o stii , plus blimbile pe care le dai cu spor ,,gastii'' de aur !! Poate-mi spui de ce se numesc de aur !?
Deci la revedere si drum bun, Burleanu! ALTUL!
Auziti la magarul asta....FRF "firma privata". Pai bai nesimtitule, este firma lui *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai ieri Sandu era injurat si acuzat ca a distrus fotbalul, iar acum unii il sustin in fata lui Burleanu. Dar ce asteptari sa mai am de la un popor care voteaza infractori?
mizeria e la ea acasa..........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.