Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la FCSB și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales favorita pe Arena Națională: „Cu ea țin, normal!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
1
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Mai prostea, fara Mutu vom vedea tot un joc fara orizont, dar dependent de 'forma' unei nulitati ca Bogdan Stancu. Intelegi diferenta, sau ai canepa in loc de neuroni?
fratilor ! ce aveti de-l promovati asa intens pe mutu ? ce mari meciuri a facut pana acum ? joaca langa juan albin si texteira, de aceea PARE ca da randament. la nationala nu are jucatori atat de tehnici, care sa-l ajute sa-si puna in valoare finalizarea. va dori sa treaca toate mingiile pe la el si vom vedea acelasi joc fara orizont dependent de forma lui mutu. am vazut acest film de prea multe ori, ca sa-mi doresc sa mai vad asa ceva. pana la urma ce va determina sa insistati in acest demers ? daca nici acum nu ne calificam, 10 ani de acum incolo nu mai avem nici o sansa. la primul rateu serios, piturca trebuie dat afara cu orice risc.
Nu sunt fan basescu, dar sa vorbesti de furtisagurile lui frate-sau ingnorand haiducia la care s-a dedat un guvern interg inca de pe vremea lui Iliescu, cand Nastase a delapidat tara, Voiculescu ne-a mancat TUTUROR 60 de milioane de bani, tu te plangi de "chiorete?" Poate ai motivele tale, poate esti din gasca golanilor psd-isti ca nu pot sa cred ca poti avea asemenea ochleari de cal si sa nu vezi care sunt de fapt mari "tunari" ai tarii asteia! Ma mir ca ia curajul sa emiti astfel de opinii! ne insulti inteligenta si asta e inadmisibil. Asta de fapt m-a si determinat sa intervin. Consider-o si ultima ca mai multe n-am ce sa mai comnentez cu cineva care are o astfel de p
Oricum si daca-l convoaca Piturca acum, si-l pune sa joace in aparare, n-o sa rezolvam nimic. O sa-i ofere prilejul nulitatii de selsctioner sa spuna ca "v-am spus ca nu e de nationala!" Piturca treuia sa plece, nu intelege nimic din fotbalul modern! Cu un selectioner adevarat, echipa Romaniei s-ar califica la pas, in grupa asta. Lui Sanmartean trebuie sa i se lase liberatatea de care s-au bucurat toti playmake-rii, incl. Hagi. Nevoia de Mutu in fata este iarasi, curciala. Maxim, Sanmartean, Chipciu/Stanciu, Mutu si Keseru sunt jucatorii care nu trebuie sa lipseasca de la lot. In aparare avem destui muncitori si bunicei iar cu un atac periculos si apararea ar duce-o mai usor!
Spui numai bazaconii! Cum unde a fost Sanmartean pana la ora asta? Aici, in tara a fost dar n-a fost impresariat de fratii Becali, ce-ti este atat de greu de inteles? Uiti asa repede cine a pus fotbalul pe butuci? Intreaba-te mai bine unde-a fost nationala din 94 pana acuma, nu unde a fost Sanmartean? Nu e si nu a fost vina lui ca Romania nu l-a convocat? Cand o sa va luati perdeaua aia de pe ochi si veti intelege ce se intampla in tara asta? Lui Razvan Lucescu i-au trebuit cateva meciuri lamentabile pana l-a convocat pe Sanmartean cu Bosnia si rezultatul il stii! Odata cu revenirea lui Piturca, Sanmartean a fost din nou abandonat; a fost asta vina lui? Cine l-a rechemat pe piturca al lot?
Parca vad ca il va convoca pe Rusescu, si pe Torje, si pe Nicolita, si pe C Lazar...iar in poarta vor apara eternele rezerve Panti sau Tata...daca nu va fi reactivat Lobont...
Pai parca a mai gindit Pitzurca si calificarea trecuta si s-a vazut ce a iesit!
este evident ca Sanmartean nu are cum sa nu fie convocat de aceasta data..a spus si Ilie Nastase ca a vb cu Piti despre acest subiect si el(Ilie)este de parere ca il convoaca de aceasta data..
EBA.
Telectualule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.