Alte știri din fotbal
Aflăm ultima echipă calificată în play-off-ul din Liga 2 » Calculele în timp real
1
Marea „bubă” a lui Filipe Coelho la Craiova: așa a pierdut 11 puncte!
0
Mirel Rădoi anunță o schimbare radicală la FCSB: „Le plătesc eu cartonașele galbene”
0
Mirel Rădoi, înainte de debutul la FCSB: „Emoții? Să vă spun sincer”
2
Știri din fotbal internațional
Atac necruțător al lui Nemanja Matic: „Fotbalul italian a rămas în anii '90! Va fi mai grav fără un proiect inovator”
0
Real Madrid și-a decis primele două achiziții » Pe ce posturi vrea Florentino Perez încă patru transferuri
0
Igor Tudor își joacă postul cu Liverpool! » Managerul schimbă radical echipa + Ce se întâmplă cu Drăgușin
0
PSV - Nijmegen » Cu Dennis Man anunțat titular, PSV visează CEL MAI TIMPURIU titlu din istoria Olandei!
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Funcția care deschidea ușile puterii în perioada comunistă. A fost deținută ...
Adevărul
„Picasso din vestiar” » Jucătorul atipic care a umplut galeriile de artă cu ...
GSP SPECIAL
Cum arată în interior palatul lui Gradu Cârpaci, acuzat în Germania că a ...
Libertatea
Stoichita cred ca a avut chef de vacanță 3 zile pe la greci ca au climă buna. Nu puteau face un zoom de 1 ora cu razvan lucescu si probabil cei 2000 de euro cat o fi costat business tripul lui si a lui burleanu (Ca nu cred ca au fost colegi de camera la hotel) sa fie folosiți sa cumpere 500 de mingi de 40 de euro pentru juniori aflați în loturile naționale?
Sa vina Koeman si sa aduca vreo 10 olandezi cu el. ne calificam fara probleme la CE.
Nationala are nevoie de un antrenor cu experienta, dar care are si " ochi" pentru jucatorii tineri. Un selectioner cu reguli simple, ce trebuie respectate de catre toti jucatorii, indiferent de nume si varsta, un selectioner cu fler pentru rezultat. Un selectioner care nu pleaca capul si nu accepta implicarea altora in programul si pregatirea echipei. Un nume imi vine repede in minte: Victor PITURCA.
La ce lot avem Răzvan este „Prea bun...Prea ca la țară ! ” DAR ! manevrele din culise a celor doi dregători ai fotbalului neaoș românesc sunt doar o perdea de aburi .
Trebuie arătat lumii ca ei au încercat înaintea instalării unui selecționer deja ales și de ce nu, hai sa bem o cafea in Grecia.
Razvan Lucescu e un antrenor de calitate, o alegere corecta pentru postul de selectioner. Totusi, tind sa cred ca e mai degraba un joc de glezne si in final nu va fi numit el, ci o varianta mai la indemana gen Mutu sau...chiar Radoi. Eu nu sunt convins ca aceasta varianta a disparut cu totul.
Toate miscarile astea cu chemarea lui Hagi, Lucescu jr., si care or mai fi sunt doar joc de glezne, eu cred ca l vor pune pe Adi Mutu si restul e doar praf aruncat in ochii nostri
Razvan a fost deja la nationala si a fost un esec,cu un joc fricos,ne a disperat cu Florescu,Soava si Cocis,jucatorii lui de baza.Mai degraba Iordanescu junior daca Hagi nu se poate
Cu siguranta ca nu merge cu Razvan la Nationala...federalii de la fotbal nu vor un om prea puternic gen Dan Patrescu, vor din nou sa fie cineva pe placul lor, nu al FOTBALULUI...
Răzvănelu a mai fost la Nationala României, pe care a dus-o de pe locul 15 pe locul 57 in lume! Iar acum se plange că a fost „lucrat”!? Cam are dreptate, pentru că si tatăl lui sustine că a fost „lucrat” de vatmanul acela stelist, care l-a fugărit cu tramvaiul prin tot Bucurestiul până a reusit să-l tamponeze!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.