Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Daca isi rupe piciorul si sta 6 luni pe tusa cine e de vina ? experienta care o acumuleaza .
...nu vorbim de naționalism,...dar dacă i s-ar fi spus asta unui jucător croat sau sârb,...aceștia never,ever....nu ar fi acceptat o astfel de idee!.....deci chestie de atitudine!!...(...mândri că suntem Români ***..)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Purdanu ne e de Ajax!!!A fost o TEAPA !!!Dupa 6 luni merge la plimbare sau la sparta Praga!!!!E lent cu fizic slab !!!!
Putea sa isi rupa piciorul la oricare dintre meciurile jucate pt Standard dupa ce semnase cu Ajax. De ce e asa riscanta prezenta la nationala de tineret? O accidentare poate surveni oricum si la antrenamente sau la meciurile din pre-season.
Adiktedz:După gândirea ta nicio echipă n-ar trebui să mai lase jucătorii la echipele naționale,că îşi pot rupe picioarele nu? PS: Dacă s-ar fi calificat Olanda la acest european,oare ar fi interzis jucătorilor olandezi să participe?...Niciodată!
Cum sa te dezamageasca? Din contra, U21 e campionatul sperantelor gata sa confirme. Situatia demonstreaza ca Ajax crede in Marin, crede ca e un fotbalist confirmat si se bazeaza pe el in urmatorul sezon printre titulari. De ce sa riste?
VORBIM DUPA TURNEU. DACA VOM VENI ACASA DEVREME, VOM DA VINA PE AJAX. DACA VOM IESI DIN GRUPE, VOM ZICE CA SE POATE SI FARA RAZVAN MARIN
Ce sa caute la 23 de ani in echipa U21? Stiu ca e regulamentar, dar orisicat. Ca sa nu zic ca 2s de pregatire cu Ajax conteaza, pe cand prezenta la echipa lui Radoi e vax.
M-a cam dezamagit Ajax la faza asta. Credeam ca sunt mai open minded. Plus ca experienta dobandita la un campionat european ii era mult mai utila jucatorului decat 2 saptamani de antrenamente la Amsterdam
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.