Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Decizia luată de Julian Nagelsmann, imediat după eliminarea Germaniei de la Campionatul Mondial
0
Olanda - Maroc, în „șaisprezecimile” Campionatului Mondial » Echipele de start vin cu o mare surpriză: ce a gândit Ronald Koeman?
1
N-au avut milă de naționala Germaniei: „Eliminare jenantă de la Mondial!” » Aduc în discuție și o fază de arbitraj
0
Germania, ELIMINATĂ de Paraguay! Primul mare ȘOC al Campionatului Mondial: desfășurare incredibilă la loviturile de departajare
6
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Un băiat de 12 ani poreclit „Vamă” controlează podul peste un canal din ...
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Daca Razvan Marin este prost crescut, atunci cum este "reporterul" care pune intrebari care sa provoace?!? Dar mai ales cit de prost crescut esti tu, care faci asemenea afirmatii?!?
"sunt jucător profesionist" . Nu ma.Esti prost crescut.
Aoleu, ce întrebare de jurnalist sportiv! Băiețaș, dacă atât poate mintea ta să scoată, mergi la un ziar de scandal. După asemenea inepții, mai aveți și pretenții să fiți respectați, adunătură de sămânțari amatori de bârfe și scandal ce sunteți. Bine că există o facultate care să vă "formeze" profesional.
Marius Margarit, un “jurnalist”…
Imbratisati-va ba !!!
"Erai nemulțumit, asta e o dovadă că n-ai încredere în deciziile antrenorului", a continuat jurnalistul. Pai vor sunteți jurnaliști sau fituica de scandal? *** vindeți, de *** aveți parte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gsp este ziar de sport? Nu pare.
Ziceti si numele desteptului ce a pus intrebarea va rog. Asa se intampla cand n-ai dat in viata ta cu un picior in minge si vrei sa fi ziarist...spuneti-i sa mearga sa vada ce mai fac divele din tara, ce mai zice columbeanu, cu cine se mai vede Andrea Marin.
Ca sa vezi "competenta" reporterului giespi :)))) Intrebari de bagat batul prin gard. Bah,voua numai la scandal va sta mintea??? In locul lui Razvan il intrebam pe ilustrul reporter daca lucreaza pentru un ziar de sport sau o fituica de impachetat guvizi de apa dulce.
eu as vrea ca toti jucatorii sa le dea peste bot astora din "presa" minunata din romania indiferent despre ce fituica online este vorba si indiferent daca e vb despre jucator de nationala sau de jucator de la club. ar trebui taxati si luati la misto la fiecare interviu cand pun intrebari stupide.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.