Alte știri din fotbal
Experții internaționali au decis: cum arată echipa sezonului în Superliga
0
Dinamoviștii și-au ales adversara pentru baraj: „Este important”
0
Campionul cu Universitatea Craiova se va transfera în Italia » Am aflat echipa care îl vrea insistent
3
Fostul jucător de la Rapid dă cu pietre în toate direcțiile: „România, o țară groaznică, sunt toți țigani, șmecheri”
0
Știri din fotbal internațional
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale din Istanbul
0
Vor să promoveze direct în Premier League, după decizia fără precedent a Ligii Engleze
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
9
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
În titlu , dcă ești atent !!!
Ziariti de carton care incearca sa creeze un curent negativ ! Nu fanii sau ultrasii au contestat decizia ci UNII fani !!! UNII fani, nu toti fanii !
Da, este o inventie a unui jurnalist, dar nu pentru ca nu-i place Camora, ci pentru a face rating.
În ce articol este Camora criticat?
Asta nu este lupta fanilor impotriva lui Camora, ci razboiul presei de Bucuresti cu CFR Cluj. Daca Camora ar fi jucat la FCSB sau la Craiova toata lumea l-ar fi laudat.
Da, că nick-ul ales de tine e neaoș rău.
Cadu...!?... dar dom' primare Muresica...ala calau nu macelar...nu-i asa Popa ?
te si bufneste rasul cat de prost poate sa fie romanu))))adica franta si germania doar ca un exemplu ba in plus nu mia zic tarile scandinave ba chiar si italia naturalizeaza la foc automat astia dub o alta forma,dupa arbore ,le gaseste cate o stra stra stra x50 de stra bunica ,iar noi sarim in sus la un om(cel mai constant jucator de la cfr)care joaca de 9 ani in romania,Nu e de ajuns ca suntem prosti, mai suntem si-ai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In plus are un fiu, evident român! Foarte greu sa te legi de cazul Camora fără sa te faci îngrozitor de ras. :-)))
asa suntem noi, putin mai ***. Eu nu il asociez pe Camora cu mizeriile facute de CFR Cluj, mereu a parut un jucator serios, fara excese de violenta cum a fost macelarul de Cadu, fara *** penibile si o cariera de trisat, cum este descrisa cariera lui Culio..............................Bafta Camora!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.