Postat de robbyfcd pe 10 Iulie 2012, 15:32

Eram acasa in sufragerie si ma uitam ca prostu la tata incercand sa aflu de ce draq a aruncat siriusul 222 pe geam de la etajul 2=))

erai bine, eu aveam sirius 208=)))

saviola2_8
Postat de campnou1957 pe 10 Iulie 2012, 15:33

Intr-adevar, acel gol al Suediei nu a fost anulat pentru offside, ci pentru un fault inexistent in atac. Uitati-va aici la min 31:20 si mai vedeti h ttp://www.youtube.com/watch?v=DqmbUfedJeo.

bine oricum e neinteresant, istoria s-a scris, a fost un meci super echilibrat nici vorba sa fim dominati sau sa dominam categoric, asa a fost sa fie, nu mai conteaza gol anulat pt offise, fault sau whatever!

...in coaiele lui tata ...nu s-a vazut prea bine ce-i drept

Aveai semnal doar cu antena ridicata . :))

cristiddd
cristiddd  •  10 Iulie 2012, 15:09

badeadorian
badeadorian  •  10 Iulie 2012, 15:01
Postat de kosmyn93 pe 10 Iulie 2012, 13:01

Dupa meci mi-am dat cu capul de pereti si mi-am tras parul din cap,iar mai tarziu in noapte mi-am facut o masturbare cu mana dreapta,aveam doar 13 ani.....

Te-a excitat rau saritura lui Anderson , iar Prunea parea din corpul de balet al Operei Romane .

saviola2_8
saviola2_8  •  10 Iulie 2012, 15:01
Postat de campnou1957 pe 10 Iulie 2012, 14:46

In primul rand la meciul cu Suedia norocosii am fost noi pentru ca am egalat cu mare bulan si nemeritat in ultimul minut de joc, fortand astfel prelungirile. Suedezii au avut un gol valabil anulat aiurea pentru offside si au dominat total primele 90 de minute. In prelungiri intr-adevar am jucat mai bine, dar sa nu uitam ca suedezii au avut un jucator eliminat si imediat dupa golul lui Anderson, ei au mai avut o dubla ocazie imensa la care Prunea ne-a salvat. La penaltiuri tot ei au ratat primii, dar ca deobicei ne-am inecat la mal.Nu are rost sa ne mai plangem aiurea de ghinioane pentru ca suedezii au meritat calificarea atunci. E dureros, dar asta e adevarul.

EXAGEREZI! da, a fost un meci echilibrat dar nu putem spune ca am fost dominati, a fost un meci mai greu decat ar fi parut, aia e altceva, foarte strans meciu, e drept am avut putem spune noroc cu golul egalizator in timpul regiulamentar apoi totul s-a intors impotriva noastra, suedia n-a avut nici un gol anulat pe nedrept, poate n-ai vazut meciul:)

badeadorian
badeadorian  •  10 Iulie 2012, 14:54

In mare parte ai dreptate . Dar fotbalul iti da dreptul sa egalezi in ultima secunda , asta este un merit ce tine de verbul a crede nu un noroc nemeritat. Iar Suedia nu a avut gol valabil anulat . Mai vezi odata inregistrarea . Daca nu ai iti trimit eu o copie .