Alte știri din fotbal
Ce beneficii primesc campionii României, după ce au devenit cetățeni de onoare ai Craiovei
0
U Cluj a luat decizia în privința lui Jovo Lukic pentru meciul cu Dinamo: cu gândul la Mondial!
0
Campionul României va fi adversarul lui Gheorghe Hagi la meciul de debut pe banca României
0
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Știri din fotbal internațional
Șoc Mondial! Anglia și-a anunțat lotul pentru CM 2026: doar 8 „supraviețuitori” din Qatar, 4 absențe de răsunet
0
A jucat 7 ani cu Kylian Mbappe și spune că francezul are un mod aparte de a gestiona tensiunile la Real Madrid: „Așa arată un jucător mare”
0
Laporta îl amenință pe Florentino Perez: „A fost o farsă, dar a avut o strategie. Nu vom permite”
0
Belgianul „complet îndrăgostit” de București analizează naționala care vrea să sperie iar granzii la Mondial: „De asta reușim pe marile scene!” » Ce a trăit în România
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
HAGI NU ESTE ANTRENOR !
sa-i dam cezarului ce-i al cezarului. hagi antrenor la nationala si timp...2-3 ani. sa vedem dupa un mandat unde e natioanla cum joaca etc. poate fi mai rau decat cu razvan lucescu? nu cred. si apropo de "episodul slovenia", hagi a terminat barajul respectiv cu 5 atacanti in teren. ce sa faca frate,sa intre el sa dea gol?ca si acum la 46 ani joaca mai bine decat oricare alt jucator din liga 1.sa fie antrenor si sa i se dea timp,o sa faca o treaba foarte buna la nationala.are ochi la pusti,stie sa-i aseze in teren si impune respect. hagi la nationala 3 ani.plus rabdare. sa nu uitam de cate ori ne-a bucurat cu golurile,driblingurile si victoriile sale.we love u hagi
rahat.ma enervez numai cand vad ce scriu astia "care stiu fotbal" hagi mananca fotbalul pe paine,este un antrenor foarte bun.dar nimeni nu ii da timp.cand vine un antrenor nou la steaua sau la dinamo etc, toti suporterii spun"of macar sa i se dea timp,sa faca ceva"si hagi are nevoie de timp.si nimeni nu il ofera.eu il vad pe hagi un f.bun tactician,care stie fotbal mai mult ca oricine din tara asta.faza ca a fost bun jucator dar antre nor nu etc,astea sunt rautacisme.lasati-l pe hagi 2 ani la nationala sa vedeti unde duce nationala si cati tineri o sa fie selectionati.si sincer,poate fi mai rau decat cu razvan lucescu?un no name in fotbal.sa-i dam cezarului ce e al cezaru
Nu cred ca Hagi ar fi potrivit ca antrenor al Nationalei in acest moment. E clar ca avem nevoie de un strain, preferabil un neamt tinar cu dorinta de afirmare care sa dea in toti peretii cu ai nostri baieti si sa-i aduca la realitate. Asta nu inseamna ca trebuie sa-i dam in cap lui Hagi. Sa nu uitam cine e Hagi si faptul ca nu s-a propus el. De fapt nici nu cred ca ar accepta in momentul de fata. In alta ordine de idei, faptul ca l-am lasat pe Arici Pogonici sa faca Nationala harcea-parcea timp de doi ani de zile il indreptateste pe Hagi nu numai sa faca Nationala talmes-balmes vreo doi ani ba chiar s-o ia si acasa daca vrea. Problema nu e Hagi, e Lupescu si restul gastii.
nu prea mai sunt cuvinte de spus...Hagi jucator ok.....dar antrenor nici el macar nu ar trebui sa mai incerce nu sa saturat si el ,nu vede ca habar nu are. Fara Hagi la nationala.
Numai fluturasele astea si veri Becali au dus la stirbirea statui zeului. Da, voi il aveti pe constiinta. Cum adica, ce e aia constiinta ?
La Steaua vine un antrenor mare dar dupa finala CL . Gigi a platit deja Sir Alex este gata sa cunoasca Ghencea si vine si cu sapte jucatori dupa el asa este contractul a semnat pe 5 ani . Hai Steaua Multumim GIGI BECALI !!!!!!!
daca am fi un popor de bun simt nu ne-am permite niciun cuvant urat la adresa lui HAGI. daca-l respectati ca jucator , respectati-l si ca antrenor si ca sofer si ca orice... HAGI ne-a dat atat de multe si noi nu i-am dat nimic .vrea antrenor la Nationala, sa fie! vrea presedinte la federatie, sa fie! merita orice si sunt convins ca poate sa ne duca sus din postura de selectioner. are pricepere, dorinta si geniu. merg pe mana lui! ps. cu mediocrul Razvan au avut rabdare. Mircea Sandu sa nu uite ca e cine e astazi datorita lui HAGI.
pe langa razvan mucescu hagi este un zeu dar a avut si ghinion el sa dus unde altii au stricat echipele adika la nationala 2 luni la steaua dar ia calificat in CL iar la galata era echipa facuta varza de rijkard poate cu un patron intelept poate face performantza
Pare o nebunie ce am sa zic,din perspectiva mea de vederea Hagi nu este un antrenor de club,dupa mine cred ca este un bun selectioner,daca nu cel mai bun pe care-l are Romania la aceasta ora,pot sa va explic de ce dar mi-ar lua prea mult timp si nimeni nu ar intelege nimic...pace si traiasca tot romanu de la Tisa pana pe Nipru...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.