Alte știri din fotbal
„Nu bugetul a fost problema!” » Ce s-a întâmplat, de fapt, la Universitatea Craiova în actualul sezon european
0
Cum se simte fotbalistul ajuns la spital după controversa week-end-ului în Superligă » Rezultatul RMN-ului
0
Dă verdictul înainte de Suedia-România: „Ei sunt favoriți!” » Cine e principalul pericol pentru naționala lui Hagi
0
Președintele lui Poli Timișoara, convins după un nou recital: „Suntem 101% lângă ei pentru a cuceri locul 1”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. 4 goluri în 35 de minute
1
Un nou transfer important pe scena europeană » Galatasaray l-a prezentat oficial pe Rafael Leao
0
De nicăieri! Barcelona s-a înțeles cu Arsenal pentru transferul atacantului: „Here we go”
1
Austriacul Gregoritsch, „țepuit” de un campion mondial: „Nenorocitul mi-a dat un tricou de la magazinul pentru fani”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Genul „cozy crime” atrage tot mai mulți cititori la nivel global. Doi ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Citind marea majoritate a comentariilor, incepi sa le dai dreptate tuturor celor care-si bat joc de masa asta de manelisti obraznici care poarta numele impropriu de popor roman. La ce sa-ti pui pielea in saramura in slujba acestor pitecantropi? Ca sa fii apoi judecat ca hotii de cai, impuscat, scuipat, otravit? Ce adevarate-s vorbele lui Antonescu "popor ingrat, istoria ma va razbuna" ! Hagi, cel mai bun produs al fotbalului nostru, e batjocorit, dar e ridicata in slavi o canalie! Un om care isi investeste banii intru producerea de jucatori pt. fotbalul romanesc vs un barbugiu, care distruge echipe. Prostimea, evident, e de partea celui in care se regaseste.
Poate pentru ca esti cantitate neglijabila?
Nu sunt eu in masura sa evaluez potentialul lui Hagi in calitate de antrenor,dar mai mereu s-a adeverit ce a spus.Si mai este un lucru de spus:nu stim sa ne respectam valorile!Avem cateva,iar unul dintre ele e Hagi.Vad aici foarte multe critici,dar eu ca rapidist nu pot decat sa ma inclin in fata omului si fotbalistului(fost) GHEORGHE HAGI!Mai usor cu criticile,fratilor,multi dintre noi n-am realizat nimic in viata,dar ne place analizam la sange.Sarbatori fericite!
Tanase nu ar avea loc nici la Steaua in conditii normale, dar, deh....inca se mai spera ca nu au dat degeaba milioanele pe el (cu tot cu salariul pe anii astia)
Daca citeai articolul atent si stiai despre ce e vorba, aflai ca Piturca a fost SINGURUL antrenor din lume, de la o echipa cu pretentii (nu gel Malta sau Luxemburg) care NU a avut obiectiv calificarea la un CM. De ce? Pentru ca singur a zis ca vrea sa reconstruiasca echipa, sa CREASCA o noua generatie. Si el creste o noua generatie cu Lobont, Rat si Goian? La asta s-a referit Hagi. Era clar ca nu avem sanse la mondiale cu toata "crema" noastra. Asa ca mai bine sacrificam meciurile din grupa dar vedeam la lucru si jucatori mai tineri, sa se obisnuiasca cu atmosfera de la echipa mare, etc. Daca nu declara Piturca asta, stati calmi ca nu mai zicea Hagi nimic.
HAGI e nedrept acum. Strategia asta de a promova tineri nu tine decat la echipa unde e el patron. Daca promovezi numai tineri trebuie sa te astepti la infrangeri multe. In plus, promovarea exclusiva a tinerilor nu-ti garanteaza nimic, poate sa esueze si un astfel de proiect. Echipa nationala se face cu jucatorii cei mai seriosi, valorosi si in forma pe care ii avem. Tinerii trebuie sa-si merite locul in echipa nationala , sa si-l castige. Pentru promovare si experimente exista echipa under 21. De ce nu ia HAGI coordonarea echipelor nationale de tineret ? Apoi, cu HAGI selectioner la echipa mare din 2016, sunt sigur ca jucam un sfert de finala la CM din 2018.
O fi Hagi foarte slab ca antrenor, dar a gresit cu ceva in ceea ce a spus?
La inceput asa a spus si P*zdurca, ca in fosta campanie va miza pe tineri, ca va reimprospata nationala...ca... si el tot cu: Goian, Nicolita, Gigel Bucur, Florescu, Tamas, Marius Niculae, Mos Craciun si COCIS!!...cred ca am mai ratat cateva tinere sperante
ti-am mai zis ca ai probleme si nu ai facut nimic
Bale, Pogba si Gotze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.