Comentarii (132)
ciprianuniversitatea
ciprianuniversitatea  •  15 Octombrie 2023, 23:33

Victorie scontata. :) Cu mare incredere trebuie sa abordam penultimele 2 partide. Putem!

fecere2
fecere2  •  15 Octombrie 2023, 23:30
Postat de rocky3 pe 15 Octombrie 2023, 23:18

Pe Florinel il vor declara Omul meciului și Jucătorul secolului!:)

iar pe tine prostul serii si frustratul secolului ...

rocky3
rocky3  •  15 Octombrie 2023, 23:18
Postat de Gebeleizis pe 15 Octombrie 2023, 22:51

Interesant e ca, in rezumatul scris al primei reprize, Bancu nu e pomenit desi scoate lovitura libera la primul gol si da pasa la golul doi dar Florinel e pomenit de 2x, cica da pasa in careu cu capul desi aia e o ''lumanare'' la intamplare. ***, deh:)

Postat de danielgrc pe 15 Octombrie 2023, 22:40

Are 3 boabe, era îndreptățit la mai mult de 6 minute. I-a spus verde în fata lui Edi că nu-i convine. Daca ăla era antrenor îl băga titular. Dar nu, el e mândru că tac'su și azi o sa-l țină rezerva neutilizată. Și nu îmi place in mod deosebit Mihăilă. Că înafara de sprint nu prea are băiatul nimic. ***. Dar are 3 boabe mai mult decât x, y, z și cu siguranță mai multe decât Coman sau Hagi.

Hai că ți l-o băgat și pe Mihăilă

valentindragobete
valentindragobete  •  15 Octombrie 2023, 23:05

Nu mai fii frustrat și prost, sunteți prea multi și schimbați aerul planetei !

befree
befree  •  15 Octombrie 2023, 23:05
Postat de observator_federal pe 15 Octombrie 2023, 22:50

Două mici observații pur personale - evident fără a putea schimba ceva din felul în care GSP vede și comentează meciul: 1) lovitura liberă din care Stanciu a înscris a fost obținută la un fault asupra lui Bancu; 2) la golul lui Hagi GSP scrie "Hagi a preluat excelent o minge la marginea careului și a șutat perfect, cu piciorul stâng.". De fapt Bancu i-a centrat excelent lui Hagi în marginea careului, și asta se numește "assist". (Pe bune, Bancu nu este degeaba căpitanul Universității Craiova iar faptul că jocul Naționalei se deschide de regulă pe banda stângă acoperită de el, doar "***" nu-l văd...)

Penibil ca intotdeauna!

dobrin
dobrin  •  15 Octombrie 2023, 23:04
Postat de gojgaru pe 15 Octombrie 2023, 22:53

Sunt cu Random si Catalyn in drum spre Universitate sa pregatim fiesta de dupa meci .

Gata frate, eu aduc tuica de Pitesti.

1ianuarie
1ianuarie  •  15 Octombrie 2023, 23:04

A marcat Spania contra Norvegiei. Mă întreb cât de mult se va dezbate pe marginea golului marcat de Gavi, e mult de interpretat la golul ăsta. Despre ai noștri, nu știu la ce ajută nici 8-0.