Alte știri din fotbal
Turcul care crede în steaua lui Daniel Pancu: „În cinci ani va putea fi la Beșiktaș”
0
Oțelul - FCSB, ultima șansă pentru play-off » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
„Ne-am făcut de rușine!” » Damjan Djokovic, sincer la meciul 200 pentru CFR: „Acum avem miros de play-off”
0
Sociologul Gelu Duminică îl taxează pe Daniel Pancu: „Prostia...”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
Neamtul chiar daca nu e stralucit e cu doua clase peste oricare mioritic. incet incet construieste. E greu sa o faci singur. ai nevoie de sprijinul presei, suporterilor, patronilor de club. Asta a fost criticat si i s-a cerut demisia dupa 2 saptamani. Si sa nu mai vorbim de material...suntem undeva intre Armenia si muntenegru. Danemarca e cu 3 clase peste noi. Poate nu e solutia ideala. nu e idolul nei Daum insa o schimbare nu va aduce nimic bun, ba dimpotriva. Insa chestia cu demisia a devenit o boala. E ca si cum ma duc eu sa ma bat cu maywether (sper ca am scris bine) si dupa ce iau bataie aaaah pai antrenorul e de vina. Nu tată, accepta realitatea esti slab si trebuie sa investesti, sa muncesti si sa fi sprijinit pt a devenii puternic. Dar din spuneam o sa vina altul face 4 5 meciuri i se cere demisia vine altul si tot asa. Trebuie respectata traditia de 20 de ani schimbam. Sì se vede clar ca nu se rezolva nimic. Ca nu e asta solutia dar continuam. Asta e...asta meritam.
" Nu știu cât de reprezentantivi sunt acești 27.000 de spectatori." - corect, Cristoafe, nu par foarte reprezentativi 27000 care platesc bilet, pentru ca inca mai au sperante. Reprezentativi sunt toti ceilalti care vad clar ca tu ai "rezolvat" problema in timp record, mai de mult.
Ăsta a fost cel mai f**** selecționer din toată istoria. Iar Prunea l-a înjurat de Belodedici la meciul cu Suedia. UItați-vă mai bine. Mai marș Prunea cu Maxim, Maxim te-a înjurat pe tine Prunea, dă-l în judecată. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul are contract valabil. Daca nu are fixat ca obiectiv calificarea la CM 2018 de ce sa isi dea demisia?
Unul munceste si 100 critica. Nimeni nu vine cu solutii constructive ,doar schimbarea.Sa vina "gurita".Sa faca ce ? S-au construit pancarde de reclame pentru jucatorii stelei de ieri si de azi ,care se dovedesc a fi niste iluzii. Cu chiu cu vai Daum mai gaseste sau regaseste cate un jucator cu alta mentalitate.
Avem cea mai slaba selectionata din ultimii 50 de ani cu un antrenor sub mediocru !! Meciul de aseara a fost unul neconvingator,o prestatie slaba pe nivelul grupei.Jucatorii nu au putut sa faca fata unei echipe care juca jumatatea meciului in 10...am ratat un penalty...si am marcat cu noroc doar in prelungiri!!Sanse de calificare zero: adversarii nostrii au marcat 4 goluri respectiv 3 cu un joc mult peste al nostru.In Montenegru vom inghitii amar: vom iesi definitiv din competitie, adevarul este,ca nici nu meritam calificarea!! Urgent trebuie schimbat acest antitalent numit Daum ,dar sa raspunde si cei care au adus in tara!!
Dragul nostru neamt nu te mai gandi prea mult. PLEACA ! DU-TE ! LASA-NE ! Ne-am saturat de "gandirea" ta aflata, inca, sub influenta anumitor substante.
Ne da Muntenegru cu terenul in cap.Asta e valoarea noastra ACUM.
Demisia este pentru oameni de onoare ,dauna totala crede ca e si un antrenor bun.
Ahahahaha,n-o sa ghiciti cu ce echipa tine prostul asta nu? Sa fie fcsbist?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.